Natalia Szroeder powraca z nowym utworem „Pestki”


03 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Szroeder po dłuższej przerwie zaprezentowała nowy utwór. Czy Pestki otwierają nowy rozdział w jej karierze?

Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Rozpoczynała w bardzo młodym wieku od udziału w programach telewizyjnych Od przedszkola do Opola i Szansa na Sukces. Popularność przyniosła jej natomiast współpraca z Liberem, z którym nagrała takie utwory jak Wszystkiego Na Raz, Nie Patrzę W Dół czy Teraz Ty.

W 2016 roku ukazała się jej debiutancka solowa płyta NATinterpretacje, z której pochodzą hity Lustra, Powietrze czy Zamienię Cię. Później artystka wydała jeszcze kilka singli, które były bardzo chętnie grane w największych rozgłośniach radiowych i muzycznych kanałach telewizyjnych.

Natalia Szroeder – Parasole

Pestki – nowy singiel od Natalii Szroeder. Czy to zapowiedź nowej płyty?

Dziś do sieci trafił zupełnie nowy utwór od Natalii Szroeder Pestki. Jak zdradza artystka, jest to zapowiedź czegoś nowego, nad czym pracowała od dwóch lat.

Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie.
Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi.
Pestki zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas.
Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek.

Czy to oznacza, że niebawem ukaże się nowa płyta Natalii? Mamy nadzieję, że tak!

Tymczasem zobaczcie teledysk do utworu Pestki w reżyserii Adama Romanowskiego, w którym wykorzystano materiały prywatne wokalistki.

Natalia Szroeder – Pestki


Polecamy także obserwować Natalię na Instagramie. Artystka znalazła swój sposób na kwarantannę i publikuje swoje wykonania utworów z popularnych bajek.

fot. Dagmara Szewczuk

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: