kadr z teledysku utworu „Dancing Shoes”

Natalia Szroeder, jak Brodka, śpiewa o „Dancing Shoes”. Kolejna odsłona akcji Kayax XX Rework


07 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Natalia Szroeder to kolejna artystka, która dołożyła swoją cegiełkę do akcji Kayax XX Rework. Autorka Pogłosu wykonała utwór Brodki – Dancing Shoes!

Natalia Szroeder wkłada swoje Dancing Shoes

Natalia Szroeder jest kolejną artystką, która wzięła udział w akcji Kayax XX Rework przygotowanej w ramach dwudziestych urodzin wytwórni. Autorka płyty Pogłos wzięła na warsztat utwór Brodki Dancing Shoes, który znalazł się na jej EP-ce LAX. Producentem oryginalnego kawałka jest Bartosz Dziedzic, zaś za rework odpowiada Arkadiusz Kopera.

Natalia Szroeder – Dancing Shoes (Kayax XX Rework)

Wszystkiego najlepszego, Kayax!

Kayax XX Rework to specjalna akcja zorganizowana z okazji dwudziestolecia wytwórni Kayax. W ramach niej artyści wytwórni coverują utwory z jej katalogu. Rozpoczęła się ona w grudniu 2021 roku. Wówczas Krzysztof Zalewski wykonał cover Oczka w głowie, który w oryginale śpiewał Tymek, Mery Spolsky wzięła na tapet utwór Marii PeszekNie mam czasu na seks, Ania Leon zaśpiewała Miłość, miłość z dyskografii Krzysztofa Zalewskiego, Julia Wieniawa i Kuba Karaś zreinterpretowali Nie mam dla ciebie miłości Skubasa, zaś Arek Kłusowski odświeżył Za późno z repertuaru Kayah.

Akcję Kayax XX Rework kontynuowano wiosną 2022 roku. Drugą odsłonę zainaugurowała Natalia Przybysz z interpretacją utworu Varsovie z repertuaru Brodki. Następnie Skubas i Barbara Wrońska podzielili się swoim spojrzeniem na utwór Kayah i Krzysztofa KiljańskiegoPrócz Ciebie, nic, wspomniana Reni Jusis zaśpiewała Ja pas! Nosowskiej, swoje Niedopowieści, które w oryginale wykonali Patrick The Pan i Dawid Podsiadło, przedstawił Cooks, a Sarsa zaprezentowała nową wersję Beksy Artura Rojka. Kolejną odsłonę zainaugurował thekayetan, który przerobił Ciepły wiatr Natalii Przybysz. Następnie Kayah wsparła Julię Wieniawę w nowej wersji utworu Nie muszę, a zespół Muchy zaprezentował swoje spojrzenie na Moje miasto Marii Peszek. Następnie Nosowska zaśpiewała Boso grupy Zakopower, a Swiernalis wziął na tapet Nagasaki wspomnianej Nosowskiej. Zespół Zakopower nie pozostał dłużny i przerobił 2015 grupy Hey, zaś Rat Kru do spółki z Kayah, wykonali słynne Po co. Całość akcji zwieńczy dwupłytowy album, którego premiera już 14 grudnia.

Natalia Szroeder jak Brodka, śpiewa o „Dancing Shoes”. Kolejna odsłona akcji Kayax XX Rework
okładka płyty Kayax XX Rework

Natalia Szroeder to kolejna artystka, która dołożyła swoją cegiełkę do akcji Kayax XX Rework. Autorka Pogłosu wykonała utwór Brodki – Dancing Shoes! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →