kadr z klipu "Nie mam dla ciebie miłości"

Julia Wieniawa i Kuba Karaś reinterpretują „Nie mam dla ciebie miłości” Skubasa


31 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Julia Wieniawa i Kuba Karaś zamykają akcję Kayax XX Rework. Artyści wykonali utwór Skubasa Nie mam dla ciebie miłości.

Julia Wieniawa i Kuba Karaś: utwór finałowy

Artyści zamykają projekt Kayax XX Rework, który w unikatowy sposób celebrował dwudziestolecie wytwórni. Począwszy od dwudziestego siódmego grudnia aż do dziś, na kanale labelu codziennie pojawiał się nowy singiel. Akcję otworzył Krzysztof Zalewski piosenką Oczko w głowie (w oryginale autorstwa Tymka, Urbanskiego i Kuby Karasia). Swoje wersje kawałków mocno kojarzonych z wytwórnią Kayax zaprezentowali również Mery Spolsky (Nie mam czasu na seks), Ania Leon (Miłość miłość) oraz Arek Kłusowski (Za późno).

Projekt zamknie cover Skubasa. Nowe wykonanie Nie mam dla ciebie miłości przedstawili Julia Wieniawa oraz wyżej wspomniany Kuba Karaś. Utwór oryginalnie pochodzi z drugiej płyty SkubasaBrzask – wydanej w 2014 roku.

Przeczytaj: Kacperczyk i Julia Wieniawa aka „Sebiksy” w nowym singlu

Julia Wieniawa Kuba Karaś Kayax Skubas Nie mam dla ciebie miłości
fot. Kayax

Elektroniczna ballada i Lana Del Rey

Artyści stojący za coverem Skubasa przekształcili tę piosenkę i nadali jej kształt elektronicznej ballady. Pierwsze skojarzenie doprowadziło również do tęsknego vibe’u Lany Del Rey. Inspiracja z pewnością niespodziewana – jak zresztą kształt każdego z nowych wykonań Kayax XX Rework.

Za każdym razem, gdy słyszę ten tekst przechodzą mnie ciarki. Jest bardzo bliski mojemu sercu. Myślę, że wielu z nas doświadczyło kiedyś podobnych emocji i w tej piosence może odnaleźć cząstkę siebie. Razem z Kubą chcieliśmy pokazać ten utwór z kobiecej perspektywy

– powiedziała Julia Wieniawa.

Utwór wraz z teledyskiem możecie obejrzeć poniżej. Który z wydanych kawałków podoba się Wam najbardziej?

Julia Wieniawa & Kuba Karaś – Nie mam dla Ciebie miłości (Kayax XX Rework)

Julia Wieniawa i Kuba Karaś zamykają akcję Kayax XX Rework. Artyści wykonali utwór Skubasa Nie mam dla ciebie miłości. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

ALDOUS HARDING

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →