fot. materiały prasowe

Julia Wieniawa nie ucieka od własnych lęków. Zobaczcie nowy teledysk artystki do utworu „Mi nie żal”


16 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Julia Wieniawa prezentuje teledysk do piosenki Mi nie żal z jej debiutanckiego albumu. Utwór to pokaz taneczno-emocjonalnego talentu.

Najwyższy pokaz talentu

Z jednej strony postać dzieląca w Polsce fanów muzyki, z drugiej osoba niesamowicie ambitna i spełniająca się na wielu płaszczyznach. Julia Wieniawa to w końcu aktorka, tancerka, a ostatnio wzięta wokalistka, na której koncerty przychodzą tłumy. Jej kariera muzyczna udowadnia nam, że spełnianie własnych marzenia jest czymś naprawdę łatwym.

Przeczytaj także: MENT i Julia Wieniawa wychodzą poza polski rynek. Dowód? Singiel What’s Your Feeling

Julia Wieniawa Omamy album
fot. okładka albumu Omamy

Julia Wieniawa z nowym teledyskiem

Zwieńczoną tydzień temu trasą wokalistka po raz kolejny udowodniła, że charyzmy, a także talentu jej nie brakuje. Ta stale rosnąca pewność siebie została jednak okupiona wieloma wyrzeczeniami, o których śpiewa w utworze Mi nie żal. Powstał do niego teledysk wyreżyserowany przez Natashę Ivanovą.

Na ten klip czekałam najbardziej. Od początku powstawania utworu Mi nie żal wiedziałam, że chcę pod niego zrobić coś czysto tanecznego. Od lat czuję, że taniec jest w Polsce bardzo niedoceniony, a uważam, że jest to forma sztuki, która tak samo jak śpiew – jest niezwykłym narzędziem do wyrażania emocji. W końcu znalazłam odpowiednie osoby, które mają podobną wrażliwość do mnie i były w stanie opowiedzieć historię poprzez ruch. Nasz plan zdjęciowy składał się z międzynarodowej ekipy niesamowicie zdolnych ludzi. Dziękuję Natashy Ivanovej i Suzie Pacałowskiej za spełnienie mojego kolejnego marzenia. Miłego odbioru!

– powiedziała Julia Wieniawa o teledysku.

Julia Wieniawa – Mi nie żal, obejrzyj:

Uciekając od swoich lęków, najpierw uciekamy od siebie samych i cyklicznie wracamy do tych samych lęków ponownie. Tylko stając twarzą w twarz z tym, czego się boisz i przepuszczając to przez siebie, możesz uwolnić się od długiej ucieczki. To właśnie tę ideę chciałam przekazać w teledysku do “Mi nie żal”. Mając dość ciągłego zwracania na siebie uwagę przez prasę, główna bohaterka i artystka Julia, w strachu próbuje uciec przed paparazzi i wpada w inny wymiar, gdzie spotykają ją istoty o tych samych twarzach, które tak zmęczyły ją w prawdziwym życiu. Jednak w innym świecie – nie ucieka przed nimi, tylko ze strachu próbuje się uczyć siebie w tej sytuacji. Przechodzi przez ten strach i staje się jedną z tych istot. Poprzez taniec, wraz z choreografką Suzie Pacałowską, staraliśmy się przekazać całą drogę bohaterki – począwszy od odrzucenia, walki, a skończywszy na akceptacji i miłości do tego, czego kiedyś się bała i przed czym uciekała.

– dodała reżyserka Natasha Ivanova.

Utwór Mi nie żal to kolejny singiel z debiutanckiej płyty wokalistki, który doczekał się teledysku. Tekst do piosenki napisała Kasia Lins, a za jego produkcję odpowiada Kuba Karaś.

Julia Wieniawa prezentuje teledysk do piosenki Mi nie żal z jej debiutanckiego albumu. Utwór to pokaz taneczno-emocjonalnego talentu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Najwyższy pokaz talentu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →