fot. okładka singla „What’s Your Feeling”

MENT i Julia Wieniawa wychodzą poza polski rynek. Dowód? Singiel „What’s Your Feeling”


29 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

MENT powraca w kolejnej singlowej odsłonie. Tym razem u jego boku wystąpiła Julia Wieniawa, którą słyszymy w utworze What’s Your Feeling.

Człowiek z patentem na sukces

MENT powraca do muzycznej gry z przytupem. Były członek duetów Rasmentalism i Flirtini po bardzo dobrze przyjętym (szczególnie za granicami naszego kraju) singlu Movin’ On, do którego producent zaprosił młodą wokalistkę Alicję Szemplińską, postanowił odsłonić nam kolejną kartę swojego debiutanckiego albumu.

Przeczytaj także: MENT: „Chcę być tam, gdzie nikt nie był” [wywiad]

MENT
fot. Ania Bystrowska

Drugi singiel został stworzony we współpracy z jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju – Julią Wieniawą. Debiutująca w tym roku wokalistka, która podbiła wiele festiwalowych scen ze swoim albumem Omamy, idealnie wpasowała się w producencki kunszt MENTA, sprawiając, że ich kompozycja What’s Your Feeling po prostu płynie i z marszu staje się tak zwanym earwormem. Co ciekawe, jest to również pierwsze podejście Wieniawy do nagrywania piosenki po angielsku.

MENT – What’s Your Feeling ft. Julia Wieniawa, posłuchaj!

Co więcej, nowy singiel nie jest ostatnią damsko-męską współpracą producenta, ponieważ sygnalizował nam niedawno połączenie swoich sił z Ofelią. MENT wypowiedział się o niej w naprawdę ciepły sposób w wywiadzie, który przeprowadził dla nas Krzysztof Nowak:

Na razie pracuję z polskimi artystami, ale nagrywamy po angielsku. […] Mam szkice z Ofelią, które pewnie będą następnymi singlami. W ogóle Ofelia – co za talent! Chcę popracować z polskimi wokalistkami i wokalistami, bo są na miejscu, ale też żeby pokazać im, że fajnie jest, gdy słuchają cię gdzieś indziej. Nie musimy grać na jednej planszy, muzyka jest multikulti. Mamy takie czasy, że mogą nas słuchać wszędzie

– powiedział MENT.

MENT powraca w kolejnej singlowej odsłonie. Tym razem u jego boku wystąpiła Julia Wieniawa, którą słyszymy w utworze What’s Your Feeling. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Człowiek […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →