fot. Karolina Jackowska

“Rozkosz” – nowy, intrygujący singiel Julii Wieniawy

Obserwuj nas na instagramie:

Julia Wieniawa powraca z zupełnie nowym singlem, zapowiadającym debiutancki album. Jej Rozkosz to idealna propozycja na Walentynki!

Julia Wieniawa zapowiada debiutancki album nowym singlem Rozkosz

Julia Wieniawa na dobre rozpoczyna promocję swojego wyczekiwanego, debiutanckiego albumu. Jego pierwszą zapowiedzią był zeszłoroczny singiel Na darmo. Czas na kolejną odsłonę tego, co szykuje jednak z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie!

Zobacz również: Julia Wieniawa prezentuje nowy utwór Na darmo. To pierwsza zapowiedź jej debiutanckiego albumu

Julia Wieniawa Rozkosz
Julia Wieniawa – “Rozkosz”, okładka singla

Julia Wieniawa w zaskakującej współpracy z Kasią Lins i Kubą Karasiem z The Dumplings

Rozkosz przedstawia zupełnie inny klimat niż ten, z którego znaliśmy Julię Wieniawę do tej pory. Intrygujący tekst za który odpowiada Kasia Lins, otula hipnotyzująca, podkreślona głęboką elektroniką warstwa muzyczna, nad którą artystka pracowała z producentem Kubą Karasiem z The Dumplings. Sama Julia mówi o powstaniu singla i współpracach, które zawiązała, pracując nad Rozkoszą:

Pracując w studio – zdarzają się takie magiczne momenty, kiedy bez zastanowienia głos sam mnie prowadzi. Tak właśnie było podczas nagrywania „Rozkoszy”. W przypływie emocji melodia nagle pojawiła się w mojej głowie i od razu wiedziałam jakie dźwięki najlepiej oddadzą to, co czuję.
To pierwszy utwór, który w całości stworzyłam z Kubą Karasiem – producentem, którego muzyczna estetyka bardzo do mnie przemawia i wręcz stapia się z moja wrażliwością. Za to tekst autorstwa Kasi Lins idealnie obrazuje miejsce, w którym znajduje się teraz moje serce.
Do realizacji klipu zaprosiłam młodą, szaloną i bardzo zdolną artystkę – Martę Klarę, która dzięki swojej otwartej głowie przeniosła nas w magiczny, abstrakcyjny świat Rozkoszy.

Zobacz również: Julia Wieniawa i Kuba Karaś reinterpretują Nie mam dla ciebie miłości Skubasa

Zainspirowana włoskimi filmami giallo – historia przebiega na dwóch płaszczyznach. Rzeczywista intryga jest snuta i przeplatana z tym co irrealne, magiczne oraz równoważnym wątkiem miłosnym. Na naszych oczach rozgrywa się pełna suspensu gra, a tytułowa rozkosz staje się świętym gralem. Co ją zatruwa, co zaostrza, a co oczyszcza? Wszystko to w pełnym blasku czerwieni, pasji i elektryzującym tańcu niesionym zakochaniem. Jedno wiemy na pewno – miłość nie jedno ma imię, nadajcie jej swoje

– dodaje wspomniana reżyserka teledysku, Marta Klara.

Julia Wieniawa w świecie Rozkoszy – zobacz teledysk!

Jak widać – Rozkosz nie bez powodu ma swoją premierę właśnie w Walentynki. W teledysku do singla Julia Wieniawa wciela się w rolę odważnej i sensualnej gwiazdy, która przeżywa niecodzienną fascynację miłosną. Zobaczcie sami!

Debiut Julii Wieniawy – kiedy premiera albumu?

Debiutancki albumu Julii Wieniawy ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Kayax, pod której skrzydłami działa artystka. Bądźcie czujni!

Zobacz również: Kacperczyk i Julia Wieniawa aka „Sebiksy” w nowym singlu

Julia Wieniawa powraca z zupełnie nowym singlem, zapowiadającym debiutancki album. Jej Rozkosz to idealna propozycja na Walentynki! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Julia Wieniawa zapowiada debiutancki album nowym singlem Rozkosz Julia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →