fot. Piotr Porębski

Sarsa łączy siły z Kubą Karasiem i ogłasza leśną trasę koncertową


09 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sarsa właśnie ogłosiła wyjątkową trasę koncertową promującą jej nadchodzący album – Runostany. Posłuchajcie również najnowszego remixu singla Ze mną tańcz w wykonaniu Kuby Karasia.

Jeszcze bardziej Ze Mną Tańcz. Sarsa w remixie Kuby Karasia

Dzieje się u Sarsy! Dopiero co pisaliśmy o jej najnowszym singlu La La Las, a artystka już dzieli się kolejną nowością. Nowością, co prawda, całkiem już znajomą, bowiem mowa o utworze Ze Mną Tańcz, który doczekał się właśnie intrygującego remixu, za który odpowiada Kuba Karaś z duetu The Dumplings. Świeżutka, niepokojąco-trance’owa wersja singla, który w tym wydaniu mógłby polecieć w niejednym undergroundowym klubie techno, zasila nową EP-kę SarsyExtrastany, na której znalazło się również leśne wykonanie live tego samego singla.

Zobacz również: Sarsa zabiera nas do wirtualnego świata w singlu „Ze Mną Tańcz”

Sarsa – Ze Mną Tańcz (Kuba Karaś Remix)

Pięć koncertów Sarsy jak pięć zmysłów, którymi je odczujemy

To jednak nie koniec leśnych niespodzianek od Sarsy na dziś! Artystka ogłosiła również trasę koncertową, która będzie promowała jej nadchodzący album – Runostany. Jego premiera została zaplanowana na luty 2022 roku, a trasa koncertowa, która odbędzie się w następującym po nim marcu, przyjęła dość nieoczywistą formułę.

Zobacz również: Zaskakująca Sarsa zapowiada nowy album singlem „Przyspieszam”

Przede wszystkim będzie tych koncertów zaledwie pięć, w największych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Pięć koncertów jak pięć zmysłów – tak to sobie wymyśliła autorka przebojowego Ze Mną Tańcz. Jak sama zapowiada, nie będą to tylko i wyłącznie standardowe koncerty, ale pięć wyjątkowych, pełnych niespodzianek spotkań, które będą działać na każdy z pięciu ludzkich zmysłów. Brzmi co najmniej intrygująco!

Sprawdźcie, gdzie Sarsa zagra w 2022 roku i wstąpcie do jej leśnego świata!

  • 5 marca – Poznań, Tama
  • 6 marca – Gdańsk, B90
  • 12 marca – Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 18 marca – Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
  • 9 kwietnia – Warszawa, Palladium
Sarsa Kuba Karaś Ze Mną Tańcz koncerty 2022
Sarsa – koncerty 2022

Sarsa właśnie ogłosiła wyjątkową trasę koncertową promującą jej nadchodzący album – Runostany. Posłuchajcie również najnowszego remixu singla Ze mną tańcz w wykonaniu Kuby Karasia. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →