fot. Maciej Chomik

Karaś/Rogucki: „Czułe Kontyngenty” z koncertową niespodzianką


06 września 2022

Podziel się newsem:

Duet Karaś/Rogucki za lekko ponad dwa tygodnie wyda swoją drugą płytę. Czułe Kontyngenty można zgarnąć ze specjalnym bonusem.

Karaś/Rogucki: coraz bliżej

Zadebiutowali w 2020 roku, a więc w głębokiej pandemii i cóż, byli duetem, którego raczej nikt się nie spodziewał. Czy każdy go potrzebował? To trudne pytanie – mnie osobiście bardziej od ich muzyki podobała się cała wizualna otoczka, teledysk do Bolesnych strzałów w serce kupił mnie od razu. Z brzmieniem musiałam się przegryźć i naprawdę je doceniłam – po czasie. Ostatecznie Ostatni Bastion Romantyzmu był jednym z najczęściej słuchanych krążków w tamtym roku.

Zdarza się, że do niego wracam i… wciąż brzmi tak samo dobrze. Jest surowy, chłodny, elektryczny, eklektyczny. Dobrze przewodzi emocje, które śmigają prędko, jak po kablu.

Projekt Karaś/Rogucki na szczęście nie skończył się na tym jednym przedsięwzięciu. Drugi album będzie i to będzie już całkiem niedługo. Singlowe przedsmaki robiły dobrze, a jeżeli to wciąż nie był wystarczający powód, żeby skusić się na zakup preorderu, artyści dają fanom kolejny. Chyba już bezdyskusyjny.

Przeczytaj: Nie zapomnę Was do końca życia w tym tygodniu – relacja z koncertu Karaś/Rogucki w Poznaniu

Nie zapomnę Was do końca życia w tym tygodniu – relacja z koncertu Karaś/Rogucki w Poznaniu
fot. Maciej Chomik

Czułe Kontyngenty: trafiło się jak ślepej kurze ziarno

Cztery singlowe propozycje mniej-więcej zdołały nakreślić kierunek obrany przy drugim krążku zespołu. Jako pierwszy został wydany utwór z Julią Wieniawą; w tamtym okresie był to dość kontrowersyjny, aczkolwiek trafny strzał. Kolejne piosenki promujące Czułe Kontyngenty podbijały atmosferę ciekawości i oczekiwania, równocześnie uchylając nieco rąbka tajemnicy.

Ostatecznie płyta ukaże się 23 września, a przedpremierowo można zamówić ją na stronie sklepzmuzyka.pl. Albumy zamówione w preorderze zostaną dodatkowo opatrzone autografem, ale… to jeszcze nie wszystko.

Do zgarnięcia jest specjalna płyta, która gwarantuje wejście na dowolny koncert Karasia/Roguckiego wraz z osobą towarzyszącą. Szansa jedna na… kilka tysięcy? Anyway, próbować WARTO.

Karaś/Rogucki czułe kontyngenty preorder koncerty
screen z Instagrama/ipnops

Tracklista albumu

 1. Carmex
 2. Marianna
 3. Bezpieczny Lot
 4. Latem Pływam Nago w Czystej Wodzie
 5. Brunatny
 6. Zobacz Jak Się Pięknie Pali
 7. Resztę Zostawmy Na Jutro
 8. Film
 9. Zapasowy Tlen
 10. Mniej Niż Więcej
 11. Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz
 12. Czułe Kontyngenty

KARAŚ/ROGUCKI – Film (Official Video), posłuchaj singla!

Duet Karaś/Rogucki za lekko ponad dwa tygodnie wyda swoją drugą płytę. Czułe Kontyngenty można zgarnąć ze specjalnym bonusem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Karaś/Rogucki – Poznań [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →