via Facebook

Karaś/Rogucki zapraszają na „Film”. Drugi krążek już niedługo


28 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Duet Karaś/Rogucki zaprezentował kolejny już singiel z nadchodzącej, drugiej płyty. Jak Wam się podoba ich Film?

Karaś/Rogucki odpalają swój Film

Karaś/Rogucki podzielili się już czwartym singlem ze swojego drugiego krążka. W ubiegłym roku panowie wspierani przez perkusistkę Wiktorię Jakubowską oraz gitarzystę i autora muzyki Kamila „Holdena” Kryszaka wydali dwa kawałki z płyty: Bezpieczny Lot z gościnnym udziałem Julii Wieniawy oraz Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz. Całkiem niedawno zaoferowali nam Zapasowy Tlen za sprawą nowej piosenki. Tym razem przyszła pora na ich Film.

Piosenka Film to krótka medytacja nad sensem życia, przystanek w pogoni za kolejnym dniem. Sugestia, by spróbować się zatrzymać i cieszyć tym, co jest teraz, zamiast czekać na to, co przyniesie jutro, skoro „jutro” może w ogóle nie nastąpić

mówi Piotr Rogucki.

Nowemu singlowi zespołu Karaś/Rogucki towarzyszy klip w reżyserii Sebastiana Juszczyka, który wraz z Kubą Karasiem, Piotrem Roguckim, Wiktorią Jakubowską i Kamilem „Holdenem” Kryszakiem napisał scenariusz.

Karaś/Rogucki – Film

Sprawdź także: Rina Sawayama: popowa i zmysłowa w singlu Hold The Girl

Utwór pochodzi z drugiej płyty zespołu, która ma ukazać się we wrześniu. Nie poznaliśmy jednak jak na razie żadnych konkretów w postaci tytułu, okładki, tracklisty czy co najważniejsze – daty premiery. Biorąc pod uwagę fakt, że zespół regularnie występuje na letnich festiwalach, promocja niejako robi się sama.

Karaś/Rogucki zapraszają na „Film”. Drugi krążek już niedługo
via Facebook

Debiutancka płyta duetu Karaś/Rogucki, Ostatni bastion romantyzmu, która ukazała się w 2020 roku została bardzo dobrze przyjęta. Album okazał się być nieco proroczy, gdyż w zgrabny sposób łączy tematykę miłosno-katastroficzną i końca cywilizacji, a ukazał się tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa. Na płycie znalazło się jedenaście utworów utrzymanych w stylistyce muzyki lat 80., z naciskiem na zimną falę i new romantic. Kolejne wydawnictwo duetu Karaś/Rogucki nadal czerpie z tych gatunków, ale skręca także w rejony disco.

Duet Karaś/Rogucki zaprezentował kolejny już singiel z nadchodzącej, drugiej płyty. Jak Wam się podoba ich Film? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Karaś/Rogucki odpalają swój Film Karaś/Rogucki […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →