fot. Piotr Porębski

Rockowa Sarsa? Proszę bardzo! Oto singiel “La La Las”


07 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sarsa zaprezentowała kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty – Runostany. Utwór La La Las to nowa odsłona artystki. Takiej jej jeszcze nie słyszeliśmy!

Sarsa, jakiej dotąd nie znaliśmy

Sarsa nie przestaje nas ostatnio zaskakiwać. Wszystko wskazuje na to, że nowy album artystki, zatytułowany Runostany, będzie prawdziwą rewolucją, jeśli chodzi o dotychczasowe postrzeganie artystki, jej brzmienie i wizerunek na scenie muzycznej.

Zobacz również: Zaskakująca Sarsa zapowiada nowy album singlem „Przyspieszam”

Sarsa – Ze Mną Tańcz, posłuchaj!

Piosenka La La Las to trzeci po Przyśpieszam oraz Ze mną tańcz singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo Sarsy, będące swoistym koncept albumem, którego tematyka obraca się wokół kwestii związanych z naturą, a dokładniej, jak sama nazwa wskazuje – lasem. O ile już te poprzednie utwory były sporym zaskoczeniem, tak La La Las to prawdziwa rewolta w karierze Sarsy.

Sarsa La La Las Runostany album
Sarsa – “La La Las”, okładka singla, fot. Piotr Porębski

Wycinają jej spod chaty las – rock’n’rollowy bunt Sarsy

Zadziorną, gitarową i ociekającą rock’n’rollem warstwę muzyczną singla, artystka wykorzystała aby wyrazić swój bunt i frustrację wobec otaczającej nas rzeczywistości, a właściwie jej zanikaniu, bowiem jak sama rozpaczliwie wykrzykuje w refrenie: wycinają jej spod chaty las. Całość podkreśla psychodeliczny teledysk autorstwa Marcina Roszczyniały. Sprawdźcie!

Sarsa – La La Las, zobacz teledysk!

Runostany– kiedy premiera nowego albumu Sarsy?

Premiera nowego albumu Sarsy została zaplanowana na przyszły rok. Mam nadzieję, że Runostany ukażą się jednak bliżej początku niż końca 2022 roku, bo muszę przyznać, że z singla na singiel jestem coraz bardziej zaintrygowana tym wydawnictwem i nie mogę się doczekać całości. Czekam z nieukrywanym zniecierpliwieniem!

Sarsa zaprezentowała kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty – Runostany. Utwór La La Las to nowa odsłona artystki. Takiej jej jeszcze nie słyszeliśmy! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →