fot. Dagsoon

Pawbeats przedstawia kolejny live z “Nocnej”. Za mikrofonem Sarsa


04 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Pod śniegiem to kolejny utwór z najnowszego albumu Pawbeatsa – Nocna, który doczekał się wyjątkowego wykonania live z towarzystwem orkiestry. Zobaczcie efekty!

Pawbeats, Zeus, Sarsa i… Kate Bush w jednym utworze?

Utwór Pod śniegiem to kolejna ciekawa kolaboracja, która zasiliła tracklistę jeszcze świeżego albumu Pawbeatsa Nocna. Tym razem producent zaprosił do tego wyjątkowego projektu artystkę, obracającą się w kręgach mianstreamowego popu – Sarsę.

Samo połączenie Sarsy i Pawbeatsa nie jest aż tak zaskakujące, patrząc na to, że na Nocnej zaśpiewały również takie artystki jak Roksana Węgiel, czy Zuza Jabłońska, a na swoich wcześniejszych wydawnictwach kompozytor gościł chociażby Anię Dąbrowską, Marikę czy Polę Rise.

Zobacz również: „Nocna” – nowy, zaskakujący album Pawbeatsa już na streamingach

Bardziej intrygująco robi się dopiero, gdy dodamy do tego wszystkiego Zeusa, który napisał śpiewany przez Sarsę tekst. Sam raper pisze o tej przygodzie:

Po raz pierwszy napisałem tekst do utworu nie zawierającego rapu. To dla mnie całkiem nowe i odświeżające doświadczenie. Dziękuję za możliwość zadebiutowania w nowej materii w takim wydaniu i towarzystwie – jak dla mnie to jackpot! Pawbeats, SARSA i wszyscy wspaniali muzycy zaangażowani w ten projekt – gratulacje!
Klimat tego utworu jak i stylizacji nagrania live kojarzy mi się trochę z uwielbianą przeze mnie od wielu lat Kate Bush i to dla mnie dodatkowe… 🤯

PS. Tak sobie myślę, że jak na gościa, który nie znosi zimy i zimna sporo mam tego w tekstach – to chyba oswajanie lęków.

Pawbeats Sarsa Pod śniegiem
Pawbeats Orchestra, Sarsa – “Pod śniegiem” live, fot. Dagsoon

Pawbeats Orchestra i Sarsa przedstawiają nową wersję utworu Pod śniegiem

Choć utwór Pod śniegiem jest już dostępny w serwisach streamingowych od tygodnia, dziś zyskał nowe życie. Pawbeats podzielił się bowiem wersją live kawałka, którą wraz z Sarsą wykonuje w towarzystwie swojej kilkudziesięcioosobowej orkiestry. Jeśli więc Pod śniegiem samo w sobie niesie ogromny ładunek emocjonalny – to wykonanie przyprawia o ciarki na ciele. Zwłaszcza, jeśli dodamy do tego również kulisy powstawania tego nagrania.

Utwór Pod śniegiem został bowiem zarejestrowany przez zespół Pawbeats Orchestra w maju 2021 roku metodą “na setkę”, czyli za jednym podejściem, podobnie, jak wszystkie poprzednie wykonania live utworów z Nocnej. W sumie artyści zagrali Pod śniegiem aż 12 razy. Teledysk do singla został stworzony z montażu wszystkich dwunastu jego wykonań, natomiast jeśli chodzi o audio, finalnie wybrano podejście nr 7, której w tej formie trafiło również do odsłuchu w serwisach cyfrowych. Zobaczcie efekty!

Pawbeats NOCNA Orchestra wystąpi w Bydgoszczy

Już we wrześniu Pawbeats wystąpi w Bydgoszczy. Nie przegapcie tego koncertu! Bilety do zdobycia na stronie Biletomat.pl.

Pod śniegiem to kolejny utwór z najnowszego albumu Pawbeatsa – Nocna, który doczekał się wyjątkowego wykonania live z towarzystwem orkiestry. Zobaczcie efekty! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →