kadr z klipu do „Ulissesa" Bisza

Bisz zapowiada “Dekadę Wilka” nowym singlem z Pawbeatsem


13 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Bisz zapowiada Dekadę Wilka nowym singlem wypuszczonym w dziesiątą rocznicę kultowej Banicji. Za pianinem ponownie Pawbeats. Sprawdź Ulissesa.

Wilk budzi się po dekadzie

Po 10 latach od wydania Wilka Chodnikowego Bisz zapowiada album nawiązujący do tego kultowego projektu. Dekadę Wilka jak do tej pory zwiastują dwa single – Suprematyzm oraz wydany wczoraj Ulisses. W najnowszym utworze, nawiązującym swoim tytułem do największego dzieła Jamesa Joyce’a, gościnnie krótką partię na pianinie położył Pawbeats, co miało być hołdem dla wydanej dokładnie 10 lat temu Banicji. Za bit do Ulissesa odpowiada duet Foxs x Zacheyak.

Bisz – Ulisses

Z dokładnością co do dnia

Promocja Dekady Wilka jest powiązana ściśle z datami wydawania kolejnych singli z Wilka Chodnikowego. Pierwszy nowy numer, Suprematyzm, ukazał się dokładnie 10 lat od wydania Pollocka (17 kwietnia), a Ulisses – równo dekadę od Banicji (12 czerwca). Sugerując się w dalszym ciągu chronologią, trzeci singiel z nachodzącego albumu Bisza ukaże się 18 września, czyli w rocznicę utworu Jestem Bestią. Kończąc analogie do Wilka, premiera Dekady Wilka przypadałaby na 20 września. Może jednak usłyszymy coś przedpremierowo podczas nachodzących koncertów Bisza?

Bisz i B.O.K na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Bisz i B.O.K wystąpią na plaży w Płocku podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który wystartuje już 11 sierpnia. Artyści z pewnością zagrają materiał ze wspólnych albumów W Stronę Zmiany, Labirynt Babel i Symetria, ale nie zabraknie największych solowych hitów Bisza. Kto wie, być może usłyszymy także nowości z Dekady Wilka? Bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Bisz zapowiada Dekadę Wilka nowym singlem wypuszczonym w dziesiątą rocznicę kultowej Banicji. Za pianinem ponownie Pawbeats. Sprawdź Ulissesa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wilk budzi się po dekadzie Po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →