facebook Pawbeatsa

Pawbeats nie przestaje zaskakiwać. Razem z Cypisem przearanżował “Tylko jedno w głowie mam”


29 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pawbeats po raz kolejny pokazał, że nie dzieli muzyki na gatunki. Muzyk zaprosił do współpracy Cypisa, z którym odświeżył jeden z największych hitów kontrowersyjnego twórcy.

Pawbeats i Cypis razem na scenie

Wczoraj w sieci ukazało się nagranie z wykonem Tylko jedno w głowie mam Cypisa w nowej aranżacji, której autorem jest Pawbeats. Do pokazania fanom niespotykanej wcześniej wersji doszło w trakcie występu na Sun Festivalu w Kołobrzegu pod koniec lipca.

Zobacz: Zuza Jabłońska i Pawbeats ponownie łączą siły w kawałku Chillout

Choć autorem aranżacji jest Pawbeats, muzyk, jak zwykle występował z całym zespołem. Obok pianisty i Cypisa wystąpili: Małgorzata Musidlak (I skrzypce), Maryla Stasiak (II skrzypce), Katarzyna Janusz (altówka), Natalia Kowalska (wiolonczela), Natalia Szkudlarek-Bisaga (flet poprzeczny), Michał Maliński (perkusja) oraz Grzegorz Posłuszny (bas). Mix utworu wykonał Filip Pniewski. Realizacją wideo zajęli się Tomasz Bakuła i Marcin Samotyja.

Pawbeats feat. Cypis – Tylko jedno w głowie mam

Na razie nie podano żadnych informacji, które sugerowałyby, że droga Cypisa i producenta z Bydgoszczy przetnie się ponownie. Jednocześnie nie jest to wykluczone. Obecnie dyskografię Pawbeatsa zamyka NOCNA. Album ukazał się w maju zeszłego roku, a autor określał go jako “najbardziej dopracowany projekt w swoim życiu”. Materiał składa się z trzynastu utworów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się tacy twórcy, jak W.E.N.A., Hania Sztachańska, Linia Nocna, Roksana Węgiel, Michał Szczygieł, Kukon czy Kubańczyk. Krążek zadebiutował na czwartym miejscu OLiS. Wówczas bydgoszczanina przegonili Sanah z Irenką, Donguralesko z Utworami rapowanymi, których można słuchać w domu, w aucie, albo w jakimś innym miejscu oraz Kult z Ostatnią płytą. Tydzień później NOCNA znalazła się na dwudziestym dziewiątym miejscu.

Pawbeats – NOCNA – odsłuch albumu

Pawbeats po raz kolejny pokazał, że nie dzieli muzyki na gatunki. Muzyk zaprosił do współpracy Cypisa, z którym odświeżył jeden z największych hitów kontrowersyjnego twórcy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →