fot. Dagmara Szewczuk

Pawbeats gra „Nocną” ze swoją Orchestrą. Znamy wszystkich specjalnych gości, którzy uświetnią koncert


30 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Pawbeats już 11 września zagra wyjątkowy koncert w swojej rodzinnej Bydgoszczy. Artysta zaprezentuje na żywo swój najnowszy album Nocna wraz ze swoją orkiestrą, a także szczególnymi gośćmi. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Pawbeats – Nocna to rekord “na setkę”

Nocna to piąty już album bydgoskiego muzyka i z pewnością zarazem album najbardziej dopieszczony i przemyślany. Jego koncept, warunki w jakich powstawał, teledyski, które go promują: to wszystko dokłada cegiełkę do aury niezwykłości, jaka osiadła na Nocnej. Premiera krążka miała miejsce jeszcze w tym roku, konkretniej – w niedzielę 23 maja, dokładnie w urodziny samego Pawbeatsa. Na streamingi i do sklepów płyta trafiła jednak o tydzień później. Jako pierwsi cieszyli się nią preorderowicze.

Większość utworów z Nocnej zostało nagrane “na setkę”, czyli w dość brawurowy sposób na tworzenie materiału audio. Polega on na tym, że cały zespół gra jednocześnie, co jest raczej charakterystyczne dla zapisów koncertów, a nie dla nagrywania regularnego materiału. Na krążku bydgoskiego kompozytora słyszymy zaś nie tylko zespół, ale całą orkiestrę!

Pawbeats nowy album Nocna preorder
Pawbeats – “Nocna”, okładka albumu

Goście na płycie, goście na koncercie

Tracklistę albumu Pawbeatsa uzupełniło wiele znamienitych nazwisk – goście pojawili się również w jego teledyskach (swoją drogą, kręconych mastershotem, czyli jednym ujęciem – powiedzmy, że analogicznym sposobem do realizacji nagrań audio). Nadchodzący koncert w Bydgoszczy będzie o tyle wyjątkowy, iż na scenie zobaczymy także artystów, którzy udzielili się na płycie kompozytora. Dwa tygodnie przed występem znamy już cały skład, który wraz z Pawbeats Orchestra zagra Nocną przed spragnioną wrażeń publicznością.

Pawbeats ft. Sarsa – Pod śniegiem

Wraz z autorem płyty Nocna na scenie staną także: Roksana Węgiel, Kabe, Sarsa, Kukon, Hania Sztachańska, QRY, Zuza Jabłońska, Bisz, VNM, Michał Szczygieł, Julia Mikuła oraz Kubańczyk.

Pawbeats Nocna Orchestra koncert goście
fot. materiały prasowe

Pawbeats – 11 września – Bydgoszcz – bilety

Artysta wraz z zaproszonymi gośćmi już 11 września zagra koncert w Wakeparku w Bydgoszczy. Bilety są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Pawbeats już 11 września zagra wyjątkowy koncert w swojej rodzinnej Bydgoszczy. Artysta zaprezentuje na żywo swój najnowszy album Nocna wraz ze swoją orkiestrą, a także szczególnymi gośćmi. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →