kadr z klipu do utworu „COLOSSEUM”

Kizo, Kabe, ReTo, Gruby Mielzky i Borixon na singlu promującym KSW

Obserwuj nas na instagramie:

Współpraca Kizo z KSW zacieśnia się. Wraz z Kabe, ReTo, Grubym Mielzkym i Borixonem nagrali utwór promujący federację.

Kizownik w świecie sztuk walki

Niedawno informowaliśmy o agencji MTS Sport Management, założonej przez Kizo. Wedle zapowiedzi to agencja, której profil „będzie skupiać się na działalności promotorskiej, a jej największy nacisk został położony na promocję zawodników uprawiających sporty walki”. Jej pierwszym klientem został Patryk „Gleba” Tołkaczewski, świeżo upieczony zawodnik federacji KSW. Dziś do sieci trafił kolejny efekt współpracy KSW i Kizo, tym razem jednak muzyczny. Utwór COLOSSEUM, na którym oprócz Kizownika udzielili się Kabe, ReTo, Gruby Mielzky, Borixon promuje federacje sztuk walki. W klipie wystąpili należący do niej zawodnicy m.in. Mariusz Pudzianowski, Mamed Chalidow czy Artur Szpilka. Za bit do COLOSSEUM odpowiada BeMelo.

Kizo ft. Kabe, ReTo, Gruby Mielzky, Borixon – COLOSSEUM (prod. BeMelo)

Kup bilety na Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards Płock 2023!

Kizo jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka chillwagonu w Płocku zagrają: Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Paluch, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Szpaku, Chivas, Avi, Kinny Zimmer. Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzky, Reto, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Peja, a to wciąż nie koniec ogłoszeń!

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie nabyć karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Współpraca Kizo z KSW zacieśnia się. Wraz z Kabe, ReTo, Grubym Mielzkym i Borixonem nagrali utwór promujący federację. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kizownik w świecie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →