Roksana Węgiel kolejną wokalistką na nowym albumie Pawbeatsa

Obserwuj nas na instagramie:

Roksana Węgiel i Pawbeats ponownie w muzycznej kolaboracji! Wokalistka zaśpiewa na nadchodzącym albumie producenta – Nocna.

Roksana Węgiel zaśpiewa na Nocnej Pawbeatsa

Nie jest wielką niespodzianką fakt, że głos Roksany Węgiel zasili tracklistę nadchodzącego albumu PawbeatsaNocna. Spekulacje wokół tej współpracy krążyły już bowiem od momentu, kiedy bydgoski producent i kompozytor ogłosił preorder swojej nowej płyty, a młoda wokalistka udostępniła tę informację na swoim Instastory.

Zobacz również: „Jestem zbyt hip-hopowy dla popu” – wywiad z Pawbeatsem

Muzyczne drogi tej dwójki przecięły się już zresztą w przeszłości. Pawbeats i Roksana Węgiel stworzyli razem utwór Tajemnice, będący piosenką promującą polską wersję nowej ekranizacji kultowej powieści Tajemniczy Ogród.

Roksana Węgiel ft. Pawbeats – Tajemnice

Jak widać, artyści złapali dobre flow, czego efektem jest przedłużenie ich współpracy. Już niedługo ponownie usłyszymy Roksanę Węgiel i Pawbeatsa w duecie, o którym sam producent mówi:

Roksana Węgiel musi być częścią Nocnej, skoro gadamy właściwie zawsze po nocach – pomijając dzisiejsze kręcenie klipu, choć i tak dopiero skończyliśmy.

Roksana Węgiel Pawbeats Nocna
Roksana Węgiel i Pawbeats

Nowy album Pawbeatsa ukaże się już za chwilę

Nowy album PawbeatsaNocna ukaże się już 23 maja, w urodziny artysty. Dotychczas otrzymaliśmy cztery single promujące to wydawnictwo: Lodospady z Michałem Szczygłem na wokalu, Kłam z gościnnym udziałem Qry’ego i Hani Sztachańskiej, Niemożliwość pożegnań, uświetnione przez Bisza oraz najnowszy – Azyl z VNMem i Zuzą Jabłońską. Kolejne nadchodzą! Jednym z nich będzie między innymi kawałek Prędkość z Kukonem na bicie.

Pawbeats ft. Bisz – Niemożliwość pożegnań

Pawbeats – Nocna, tracklista albumu

 1. BlackOUT
 2. Niemożliwość pożegnań
 3. Głowy w kapturach
 4. Sen nocy letniej
 5. Kłam
 6. Na dnie
 7. Prędkość
 8. Samotność
 9. Przyjdź po mnie
 10. Lodospady
 11. Pod śniegiem
 12. Azyl
Roksana Węgiel Pawbeats Nocna
Pawbeats -“Nocna”, okładka albumu

Roksana Węgiel i Pawbeats ponownie w muzycznej kolaboracji! Wokalistka zaśpiewa na nadchodzącym albumie producenta – Nocna. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Roksana Węgiel zaśpiewa na Nocnej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →