Pawbeats i Roksana Węgiel w piosence do filmu „Tajemniczy Ogród”


07 października 2020

Podziel się newsem:

Pawbeats i Roksana Węgiel połączyli siły i stworzyli utwór do nowej ekranizacji bajki Tajemniczy Ogród. Posłuchajcie, jak brzmią ich Tajemnice!

Reklama

Pawbeats i Roksana Węgiel we wspólnym utworze

Pawbeats, który większość swojej kariery poświęcił na współpracę z czołówką polskiej rap sceny oraz Roksana Węgielidolka nastolatków i jedna z najmłodszych gwiazd rodzimej sceny popowej. Co mogło wyjść z połączenia tych dwóch równoległych światów?

Jak się okazuje – coś naprawdę wartościowego. Kompozytor i producent oraz młoda wokalistka połączyli swoje siły nie bez powodu. Wspólnie stworzyli utwór, który jest singlem promocyjnym nadchodzący film Tajemniczy Ogród.

Roksana Węgiel Tajemnica

Pawbeats i Roksana Węgiel promują film Tajemniczy Ogród

Ich kompozycja, Tajemnice, jest niemalże jak słynna powieść Frances Hodgson Burnett – pełna magii, baśniowej aury, ale też beztroskiej, dziecięcej potrzeby przygody i chęci odkrycia tajemnicy. Towarzyszy jej nie mniej bajkowy teledysk, w którym występuje sama Roksana. Zobaczcie!

Roksana Węgiel ft. Pawbeats – Tajemnice, posłuchaj

Tajemniczy Ogród – premiera filmu w Polsce

Kinowa premiera nowej odsłony jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów w Polsce będzie miała miejsce już 16 października. Roksana Węgiel pojawi się w filmie jeszcze w jednej roli. Użyczy swojego głosu głównej bohaterce – Mary Lennox. Nie przegapcie!

Tajemniczy Ogród – zobacz zwiastun

Pawbeats i Roksana Węgiel połączyli siły i stworzyli utwór do nowej ekranizacji bajki Tajemniczy Ogród. Posłuchajcie, jak brzmią ich Tajemnice! Pawbeats i Roksana Węgiel we wspólnym utworze Pawbeats, który większość swojej kariery poświęcił na współpracę z czołówką polskiej rap sceny oraz Roksana Węgiel – idolka nastolatków i jedna z najmłodszych gwiazd rodzimej sceny popowej. Co […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.