Pawbeats i Roksana Węgiel w piosence do filmu “Tajemniczy Ogród”


07 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Pawbeats i Roksana Węgiel połączyli siły i stworzyli utwór do nowej ekranizacji bajki Tajemniczy Ogród. Posłuchajcie, jak brzmią ich Tajemnice!

Pawbeats i Roksana Węgiel we wspólnym utworze

Pawbeats, który większość swojej kariery poświęcił na współpracę z czołówką polskiej rap sceny oraz Roksana Węgielidolka nastolatków i jedna z najmłodszych gwiazd rodzimej sceny popowej. Co mogło wyjść z połączenia tych dwóch równoległych światów?

Jak się okazuje – coś naprawdę wartościowego. Kompozytor i producent oraz młoda wokalistka połączyli swoje siły nie bez powodu. Wspólnie stworzyli utwór, który jest singlem promocyjnym nadchodzący film Tajemniczy Ogród.

Roksana Węgiel Tajemnica

Pawbeats i Roksana Węgiel promują film Tajemniczy Ogród

Ich kompozycja, Tajemnice, jest niemalże jak słynna powieść Frances Hodgson Burnett – pełna magii, baśniowej aury, ale też beztroskiej, dziecięcej potrzeby przygody i chęci odkrycia tajemnicy. Towarzyszy jej nie mniej bajkowy teledysk, w którym występuje sama Roksana. Zobaczcie!

Roksana Węgiel ft. Pawbeats – Tajemnice, posłuchaj

Tajemniczy Ogród – premiera filmu w Polsce

Kinowa premiera nowej odsłony jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów w Polsce będzie miała miejsce już 16 października. Roksana Węgiel pojawi się w filmie jeszcze w jednej roli. Użyczy swojego głosu głównej bohaterce – Mary Lennox. Nie przegapcie!

Tajemniczy Ogród – zobacz zwiastun

Pawbeats i Roksana Węgiel połączyli siły i stworzyli utwór do nowej ekranizacji bajki Tajemniczy Ogród. Posłuchajcie, jak brzmią ich Tajemnice! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Pawbeats i Roksana Węgiel we […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →