„NATSU WORLD - TRAILER”

Wakacje się skończyły, ale to nic, bo Team X, Natsu World i Roksana Węgiel zapewnią udany powrót do szkoły. BACK2SCHOOL Music Show nadchodzi


11 września 2022

Podziel się newsem:

Początek roku szkolnego już za nami, ale muzyczne otwarcie dopiero nadchodzi. Team X, Natsu World i Roksana Węgiel zapraszają na BACK2SCHOOL Music Show.

BACK2SCHOOL Music Show – muzyczne rozpoczęcie roku szkolnego

BACK2SCHOOL Music Show to wyjątkowe wydarzenie, które na dobre zainauguruje rok szkolny 2022/2023. A zadbają o to Team X, Natsu World i Roksana Węgiel. Koncerty odbędą się na warszawskim Torwarze. Nie zabraknie na nim zarówno nowych, jak i starych członków Teamu X. W Warszawie pojawią się Róża Wojtczak, Emilka Kostyk, Kamila Łapa, Klaudia Sadownik, Dawid Sagan, Kuba Hrapkowicz, Bartek Szydlik, Natalia Karczmarczyk, Maciej Ejsmont, Monika Kociołek, Karol Pieszko, Julia Żugaj, Cezary Nykiel, oraz Patrycja Mołczanow. Na koncercie pojawią oczywiście również członkowie Natsu World: Paulina Hornik, Dominik Henne, Ola Wylężek, Ala Malec, Nicole Carpenter, Nikola Nowak, Sebastian Wiśniewski, Piotrek Dominik i Oskar Dąbrowski.

Wakacje się skończyły, ale to nic, bo Team X, Natsu World i Roksana Węgiel zapewnią udany powrót do szkoły. BACK2SCHOOL Music Show nadchodzi
fot. materiały prasowe

Zobacz: Team X w Hotelu Familija jak SBM Label. Solar to przewidział

BACK2SCHOOL Music Show – bilety

Wydarzenie odbędzie się 25 września. Gościem specjalnym będzie Roksana Węgiel. Wejściówki, w różnych wariantach, złapiecie na stronie Biletomat.pl, ale radzimy się śpieszyć. Bilety rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Początek roku szkolnego już za nami, ale muzyczne otwarcie dopiero nadchodzi. Team X, Natsu World i Roksana Węgiel zapraszają na BACK2SCHOOL Music Show. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Kup bilety na BACK2SCHOOL Music Show | 25.09.2022

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →