kadr z teledysku „Siedem”

Gotowi na powrót do szkoły? Team X, Natsu World oraz Roksana Węgiel zapraszają na muzyczne rozpoczęcie roku szkolnego


05 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rok szkolny na dobre się rozpoczął, jednak prawdziwe huczne rozpoczęcie dopiero przed nami. Już wkrótce Team X, Natsu World oraz Roksana Węgiel zaprezentują swój BACK2SHOOL Music Show.

Muzyczne rozpoczęcie roku szkolnego, czyli BACK2SHOOL Music Show. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Powrót do szkoły to nie tylko szereg nowych wyzwań, ale również okazja do dobrej zabawy. Właśnie tę drugą stronę początku września pokażą Roksana Węgiel, Natsu World oraz Team X. Artyści już w niedzielę, 25 września wystąpią w warszawskim COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6a w ramach BACK2SHOOL Music Show. Impreza rozpocznie się o 16:00.

Zobacz: Team X w Hotelu Familija jak SBM Label. Solar to przewidział

Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie, jakim jest BACK2SCHOOL Music Show, znajdziecie na stronie Biletomat.pl. W ofercie macie do wyboru szereg różnych biletów, w tym warianty meet and greet. Spieszcie się jednak, ponieważ znaczna część wlotek już została sprzedana, a reszta biletów powoli się kończy!

Osoby, które zaopatrzą się w bilet meet and greet będą mogły już o 10:00 wejść na teren wydarzenia. Godzinę później rozpoczną się sesje spotkań z artystami, która potrwa do 14:00. Koncert zaplanowano od 16:00 do 21:00.

team x back2school
fot. materiały prasowe

Gospodarzami wieczoru są przede wszystkim członkowie Teamu X. Uczestnikami drugiej edycji są m.in. Maciej Ejsmont, Monika Kociołek, Natalia Kaczmarczyk czy Cezary Nykiel. Nie zabraknie jednak nowych członków zespołu, takich jak Emilka Kostyk, Kamila Łapa, Dawid Sagan czy Kuba Hrapkowicz.

Team X – Siedem


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Rok szkolny na dobre się rozpoczął, jednak prawdziwe huczne rozpoczęcie dopiero przed nami. Już wkrótce Team X, Natsu World oraz Roksana Węgiel zaprezentują swój BACK2SHOOL Music Show. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →