fot. kadr z klipu „Hotel Familija"

TEAM X w „Hotelu Familija” jak SBM Label. Solar to przewidział


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

TEAM X po raz trzeci: trzecia edycja, nowi członkowie i… nowa piosenka. Hotel Familija to oczywisty follow up do SBM Label. Czy teza Solara się potwierdzi?

TEAM X 3, czyli trzeci raz to samo

Grupa ludzi robi razem rzeczy. Łączą ich agencja, podpisany kontrakt, ochota na sławę i siano. Nie wiem, czy wiele więcej, ale tak mniej więcej można podsumować, o co chodzi w trzeciej edycji TEAMU X. Do tej odsłony projektu nie zaproszono osób, które wcześniej były mocno rozpoznawalne w Internecie – na tym etapie, członkowie ekipy to jeszcze nie influencerzy.

Dziwne, że ten pomysł jeszcze się nie przepalił, zważywszy na: po pierwsze konkurencję, po drugie powtarzalność. Jednak skoro hula, trzeba go wypromować. A jak zrobić to lepiej niż piosenką?

Teraz wchodzimy na grząski grunt, pod tytułem: kto może lub kto powinien robić muzykę? Oczywista odpowiedź nasuwa się sama – ci, którzy to potrafią. Rzeczywistość jednak strikes hard, bo oto mamy kolejny youtube’owy skład,

Team X 3 hotel familija sbm
fot. kadr z teledysku Hotel Familija

TEAM X z najlepszym numerem spośród wszystkich ekip?

Numer TEAMU X już swoim tytułem nawiązuje do Hotelu Maffija SBM Label, natomiast vibe’em przypomina nieco Parapetówę z Hotelu Maffija 2. Kawałek oczywiście jest maks nierówny – refren na przykład siada całkiem nieźle (i trzeba to przyznać), jest zwyczajnie chwytliwy. Ze zwrotkami jest już trochę gorzej (diss na Fagatę wyszedł super), aczkolwiek, jest to naprawdę duże i pozytywne zaskoczenie, jak na obliczony youtube’owy produkt, do którego wykonania zabrali się ludzie niemający wiele wspólnego z rapem, czy muzyką w ogóle.

Wielkie umysły myślą podobnie!

– skomentował utwór kanał SBM Label

TEAM X – HOTEL FAMILIJA (Official Music Video)

Solar przewiduje przyszłość

W grudniu 2021 roku Solar opublikował na swoim Twitterze domniemanie dotyczące kondycji polskiego hip-hopu. Kiedy tylko wyszedł numer TEAMU X, artysta natychmiast go podbił. Czyżby jego teza faktycznie miała się sprawdzić?

Przeczytaj: SBM Label otwiera sublabel SBM A. Jest pierwszy singiel [aktualizacja]

TEAM X po raz trzeci: trzecia edycja, nowi członkowie i… nowa piosenka. Hotel Familija to oczywisty follow up do SBM Label. Czy teza Solara się potwierdzi? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →