fot. kadr z klipu „Hotel Familija"

TEAM X w “Hotelu Familija” jak SBM Label. Solar to przewidział


15 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

TEAM X po raz trzeci: trzecia edycja, nowi członkowie i… nowa piosenka. Hotel Familija to oczywisty follow up do SBM Label. Czy teza Solara się potwierdzi?

TEAM X 3, czyli trzeci raz to samo

Grupa ludzi robi razem rzeczy. Łączą ich agencja, podpisany kontrakt, ochota na sławę i siano. Nie wiem, czy wiele więcej, ale tak mniej więcej można podsumować, o co chodzi w trzeciej edycji TEAMU X. Do tej odsłony projektu nie zaproszono osób, które wcześniej były mocno rozpoznawalne w Internecie – na tym etapie, członkowie ekipy to jeszcze nie influencerzy.

Dziwne, że ten pomysł jeszcze się nie przepalił, zważywszy na: po pierwsze konkurencję, po drugie powtarzalność. Jednak skoro hula, trzeba go wypromować. A jak zrobić to lepiej niż piosenką?

Teraz wchodzimy na grząski grunt, pod tytułem: kto może lub kto powinien robić muzykę? Oczywista odpowiedź nasuwa się sama – ci, którzy to potrafią. Rzeczywistość jednak strikes hard, bo oto mamy kolejny youtube’owy skład,

Team X 3 hotel familija sbm
fot. kadr z teledysku Hotel Familija

TEAM X z najlepszym numerem spośród wszystkich ekip?

Numer TEAMU X już swoim tytułem nawiązuje do Hotelu Maffija SBM Label, natomiast vibe’em przypomina nieco Parapetówę z Hotelu Maffija 2. Kawałek oczywiście jest maks nierówny – refren na przykład siada całkiem nieźle (i trzeba to przyznać), jest zwyczajnie chwytliwy. Ze zwrotkami jest już trochę gorzej (diss na Fagatę wyszedł super), aczkolwiek, jest to naprawdę duże i pozytywne zaskoczenie, jak na obliczony youtube’owy produkt, do którego wykonania zabrali się ludzie niemający wiele wspólnego z rapem, czy muzyką w ogóle.

Wielkie umysły myślą podobnie!

– skomentował utwór kanał SBM Label

TEAM X – HOTEL FAMILIJA (Official Music Video)

Solar przewiduje przyszłość

W grudniu 2021 roku Solar opublikował na swoim Twitterze domniemanie dotyczące kondycji polskiego hip-hopu. Kiedy tylko wyszedł numer TEAMU X, artysta natychmiast go podbił. Czyżby jego teza faktycznie miała się sprawdzić?

Przeczytaj: SBM Label otwiera sublabel SBM A. Jest pierwszy singiel [aktualizacja]

TEAM X po raz trzeci: trzecia edycja, nowi członkowie i… nowa piosenka. Hotel Familija to oczywisty follow up do SBM Label. Czy teza Solara się potwierdzi? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →