okładka albumu

SB Maffija w czołówce światowych premier Spotify


01 lutego 2022

Podziel się newsem:

SBM Label ponownie podkreśla swoją pozycję na rynku. Warszawska wytwórnia, za sprawą Hotel Maffija 2, znalazła się wśród najpopularniejszych płyt na świecie według Spotify.

SBM Label wysoko w międzynarodowym rankingu

Jak co tydzień Spotify prezentuje zestawienie najpopularniejszych debiutów w ciągu ostatniego weekendu. W poście opublikowanym wczoraj, tj. 31 stycznia, ponownie znalazł się polski akcent. Na drugim miejscu uplasowała się SB Maffija z Hotel Maffija 2. Stołeczną ekipę wyprzedził tylko Sebastian Yatra z albumem Dharma, a podium zamknął Lil Kleine z Ibiza Stories. Pierwszą dziesiątkę zamknął Pink Sweat$, który wydał album Pink Moon. Wśród najpopularniejszych artystów zeszłego weekendu znaleźli się również Ado, Ronisia, SLF, LUDMILLA, Baco Exu do Blues oraz Kaaris wraz z Kalash Criminel.

SB Maffija – Chodzę po Luwrze

Hotel Maffija 2 zdążył się ozłocić

Ponad tydzień przed premierą albumu SBM Label poinformował, że Hotel Maffija 2 pokrył się złotem. W ciągu tygodnia SB Maffija wygenerowała prawie trzydzieści dwa miliony odsłon na YouTube, dziesięć milionów odtworzeń na Spotify i odnotowała wzrost subskrybentów o niemal pięćdziesiąt siedem tysięcy osób. Dodatkowo siedem z dziesięciu najpopularniejszych utworów w Spotify pochodziło właśnie z Hotelu Maffija 2. Działania warszawskiej wytwórni przyczyniły się do przebicia progu trzech milionów subskrypcji kanału.

Zobacz: Marian Lichtman, Włodar i Kękę w nowym singlu SBM Label

Krążek składa się z dwudziestu utworów, które wcześniej poznaliśmy na YouTube wraz z teledyskiem lub w formie oficjalnego odsłuchu. Oprócz zawodników SBM Label, na krążku znaleźli się również członkowie 2115, Nowciax, Nypel oraz GOMBAO 33.

SB Maffija – Hotel Maffija 2 – tracklista

 1. Parapetówa
 2. Za karę
 3. Agrest i bez 2115
 4. co to za bluza lanek?
 5. Doba hotelowa x 2115
 6. Droga Pani x Nypel
 7. Zielona szkoła x Nypel
 8. Śniadanie w hotelu
 9. WROOBEL DAJ TO GŁOŚNIEJ
 10. Bania u Solara
 11. Chodzę po Luwrze
 12. Prometazyna
 13. GOMBAO 33 – Łyk i buch
 14. Baśnie braci Kacperczyk
 15. Pancerz
 16. Do zobaczenia
 17. Postanowienia noworoczne
 18. Nypel x Nowciax – Szansa na sukces
 19. Lawenda
 20. Wiatr wielkich zmian
sbm label hotel maffija 2
okładka albumu SB Maffija – Hotel maffija 2, SBM Label 2022. Fot. Karol Małecki, artwork/art director Tomek Kudlak

SB Maffija – Hotel Maffija 2 – odsłuch albumu

SBM Label ponownie podkreśla swoją pozycję na rynku. Warszawska wytwórnia, za sprawą Hotel Maffija 2, znalazła się wśród najpopularniejszych płyt na świecie według Spotify. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →