kadr z teledysku

Co słychać w „Hotelu Maffija”? Podsumowanie weekendowych premier od SBM Label


17 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Hotel Maffija funkcjonuje na pełnych obrotach nawet w weekendy. W ciągu ostatnich dni SBM Label opublikowało cztery utwory oraz dwa vlogi z nagrywkowego wyjazdu.

Hotel Maffija, czyli Bania u Solara i spacery po Luwrze

O ostatnich ruchach SB Maffiji w kontekście prac nad Hotel Maffija 2 informowaliśmy w sobotę wraz z premierą Zielonej szkoły. Od tamtej pory na kanale YouTube SBM Label opublikowano cztery kolejne piosenki oraz dwa vlogi dokumentujące wyjazd maffijczyków.

Zobacz: Gdzie jest Skute Bobo? Na Zielonej szkole z Nyplem i Beteo

Po utworze Skutego Bobo ze Starterowiczem i autorem HOODIE kolejnym singlem okazał się utwór Śniadanie w hotelu, w którym wystąpili Janusz Walczuk, Jan-rapowanie, Solar, Adi Nowak, Fukaj oraz Kacperczyk. Za podkład ponownie odpowiadają Pedro oraz francis.

SB Maffija – Śniadanie w hotelu

Fani śledzący vlogi z Hotelu Maffija po odcinku Śmieją się z nas na TikToku otrzymali kolejne dwie odsłony vloga. Pierwsza z nich, zatytułowana Jaka jest atmosfera?, zadebiutowała niedługo po premierze powyższego singla.

Sobotnie premiery zamknął Wroobel daj to głośniej na bicie Pedro, francisa i SHDOWa. W utworze nawinęli Białas, Janusz Walczuk, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Fukaj, Kacperczyk, Lanek oraz Solar. Za realizację wokali odpowiada wymieniony w tytule Wroobel.

SB Maffija – WROOBEL DAJ TO GŁOŚNIEJ

Zeszły tydzień SBM zamknęło z trzema premierami. Jako pierwsze wideo ukazał się vlog Styrta się dopala, na którym pokazano plan zdjęciowy z klipu, który raperzy nagrywali razem z fanami. Godzinę później Solar zaprezentował solowy utwór Bania u Solara na podkładzie Bartłomieja Piaseckiego. Ostatni z dotychczasowych singli nazwano Chodzę po Luwrze. Za produkcję ponownie odpowiadają francis i Pedro. W utworze nawinęli Solar, Jan-rapowanie, Bedoes, Białas oraz Janusz Walczuk.

Solar – Bania u Solara 2022

SB Maffija – Chodzę po Luwrze

Hotel Maffija 2 wkrótce zagości na półkach fanów

Dotychczas SBM Label podzieliło się jedenaściorgiem piosenek. Oprócz wspomnianych wyżej są to: Parapetówa, Za karę, Agrest i bez, co to za bluza lanek?, Doba hotelowa oraz Droga Pani. Oprócz zawodników SBM pojawili się także członkowie 2115 oraz Nypel. Według niektórych pogłosek młody uczestnik SBM Starter wkrótce oficjalnie dołączy do szeregów stołecznego labelu. Mimo że autorzy nie odsłonili jeszcze wszystkich kart, preorder został niemal wyprzedany.

Zobacz: Nowy singiel z Hotelu Maffija 2, gościnnie Nypel

W oficjalnym sklepie SBM można zaopatrzyć się w wersję deluxe Hotel Maffija 2. Oprócz albumu w zestawienie dołączono również pakiet gadżet. W skład zestawu wchodzą wlepki, brelok, zestaw hotelowych pocztówek oraz kod na karnet na SBM FFestival wynoszący 10% zniżki. Razem ze startem preorderu ruszyła także sprzedaż merchu. SB Maffija oferuje koszulkę w dwóch wariantach kolorystycznych oraz czarną bluzę z kapturem.

Hotel Maffija funkcjonuje na pełnych obrotach nawet w weekendy. W ciągu ostatnich dni SBM Label opublikowało cztery utwory oraz dwa vlogi z nagrywkowego wyjazdu. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Hotel […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →