Materiały prasowe

Będzie druga część “Hotelu Maffija” od SBM Label


11 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tomek Smokowski w odcinku programu HEJT PARK emitowanym 7-go stycznia wyznał, że wybiera się nagrać kolejny odcinek do pałacyku pod Warszawą, gdzie obecnie przebywają wszyscy reprezentanci SBM Label. To może świadczyć o tym, że kolejna odsłona Hotelu Maffija jest już w drodze.

Wypowiedź Tomka Smokowskiego

Całość odcinka, w którym Tomek Smokowski, prowadzący programu HEJT PARK, “teasuje” nową część kompilacji Hotel Maffija obejrzycie tutaj:

HEJT PARK – PRZEJDŹMY NA TY 277 – ANIOŁKI MATUSIŃSKIEGO: SZTAFETA 4×400 m I TOMASZ SMOKOWSKI

Wiemy z powyższego odcinka programu na pewno, że cała SB Maffija przebywa obecnie w wynajętym lokalu z noclegiem. Podobnie sprawy się miały, gdy ekipa nagrywała pierwszą część Hotelu Maffiji – również wszyscy razem wyjechali, by skupić się na nagrywaniu płyty. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejna część wspólnego mixtape’u największej polskiej wytwórni!

Przypominamy, że do SBM należą m.in. Mata, Bedoes czy Adi Nowak. Wytwórnia jest na ten moment tą wiodącą prym na polskim rynku – żadna inna nie może się pochwalić tak wysokimi wynikami sprzedażowymi, czy tak wysoką rozpoznawalnością należących do niej twórców. Łączy artystów pochodzących z pozornie zupełnie różnych bajek rapowych – można w jej szeregach dostrzec naprawdę odmienne style. Z tego powodu z niecierpliwością wyczekujemy kontynuacji projektu Hotel Maffija – to nieczęste doświadczenie, usłyszeć tak różniących się od siebie wykonawców razem na trackach. Tracklista ostatniej części wydawnictwa wyglądała następująco:

Hotel Maffija – tracklista

  1. Hotel Maffija (Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Białas, White 2115, Bedoes, Adi Nowak, Beteo, Mata, Solar)
  2. Przepis na dzień dobry (Białas, Jan-Rapowanie, Lanek, Moli, Beteo, Kacperczyk)
  3. Biorę się w garść (Mata, Bedoes, White 2115, Solar, Janusz Walczuk, Adi Nowak)
  4. A nie pamiętasz jak? (Mata, White 2115, Jan-Rapowanie, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Beteo)
  5. Lasy (Bedoes, Białas, Moli, Solar)
  6. Dla sióstr (Bedoes Białas, White 2115)
  7. Nie ma raju bez węża (Kacperczyk, Jan-Rapowanie, Solar, Janusz Walczuk, Moli, Adi Nowak)
  8. Zimna noc i szybkie auta (White 2115, Bedoes, Lanek)
  9. LTTN (Bedoes, Kacperczyk)
  10. Znowu razem (Beteo, Janusz Walczuk, Jan-Rapowanie, Solar, Mata, Moli, Adi Nowak, Białas)
Na hajpie, hotel maffija
“Hotel Maffija”, okładka albumu

Oficjalne potwierdzenie

Niedługo po ukazaniu się wspominanego filmu, label potwierdził powyższe przypuszczenia. Podzielił się na swoim Instagramie takim oto postem:

To już pewne – Hotel Maffija 2 nadchodzi wielkimi krokami! Płytę w przedsprzedaży można zamówić tutaj. Pierwszy track z albumu przesłuchacie poniżej:

SB Maffija – Parapetówa (Hotel Maffija 2)

Tomek Smokowski w odcinku programu HEJT PARK emitowanym 7-go stycznia wyznał, że wybiera się nagrać kolejny odcinek do pałacyku pod Warszawą, gdzie obecnie przebywają wszyscy reprezentanci SBM Label. To może świadczyć o tym, że kolejna odsłona Hotelu Maffija jest już w drodze. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →