via Instagram Skute Bobo

Mata to przeszłość? Teraz czas na Skute Bobo


10 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Mata najwyraźniej postanowił usunąć się w cień, a światło reflektorów przekierować na swój drugi alias. Czy jego ruchy oznaczają nadciągające nowości spod szyldu Skute Bobo?

Mata zeruje Instagram, ale uaktywnia się Skute Bobo

Raper wczoraj wieczorem wykonał tyleż radykalny, co wieloznaczny ruch i zarchiwizował (bo raczej nie usunął permanentnie) wszystkie treści ze swojego Instagrama. Takie działania ze strony artystów nie są nowością, a początkowy szok fanów z powodu niemożności wyszukania użytkownika zastąpiła pewność, że Mata po prostu planuje coś większego.

Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta. Powróć do Instagramu.

– głosi komunikat po wejściu na profil rapera.

Jednocześnie, uaktywniło się drugie konto artysty – Skute Bobo, które powstało przy okazji premiery utworu o tym samym tytule. Wówczas domniemywano, że to jakiś osobny, pomniejszy projekt rapera, który był jeszcze przed wydaniem Młodego Matczaka. Finalnie piosenka zasiliła tracklistę albumu, lecz potencjał tkwiący w tej tożsamości najwyraźniej się nie wyczerpał.

Przeczytaj: Young Leosia, Mata, Dawid Podsiadło. Kto jeszcze znalazł się na liście 100 Najbardziej Wpływowych Polaków Newsweeka?

mata skute bobo singiel
via Instagram

Czy Skute Bobo nauczyło się skręcać?

Mata po wyczyszczeniu oficjalnego konta, na profilu Skute Bobo dodał zarówno zdjęcie, jak i udostępnił relację. Zaalarmowało to fanów, bowiem taka aktywność rapera zwykle zwiastowała różnego rodzaju akcje promocyjne – od wizytacji McDonald’s na Świętokrzyskiej, po granie koncertów na warszawskich Schodkach.

Mata – SKUTE BOBO, posłuchaj!

Być może już wkrótce Mata zaserwuje fanom nowy utwór. Jak sądzicie, czy nawinie o tym, że już potrafi skręcać?

Przeczytaj: Mata to SKUTE BOBO. Nowy kawałek spod szyldu GOMBAO 33

Mata najwyraźniej postanowił usunąć się w cień, a światło reflektorów przekierować na swój drugi alias. Czy jego ruchy oznaczają nadciągające nowości spod szyldu Skute Bobo? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Reto | 14 stycznia, Dom Kultury, Lublin | 15 stycznia, Aloha - Food, Bowling & Club, Rzeszów

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →