fot. McDonald's

Mata też pracował w McDonald’s. Robił na Świętokrzyskiej


21 listopada 2021

Podziel się newsem:

Mata na zakończenie kampanii reklamowej McDonald’s razem z ekipą Gombao 33 odwiedził jedną z restauracji popularnej sieci.

Potrójny cheez, matcha, ciuchy i…. frytki do tego

Dziś, 21 listopada, oficjalnie kończy się promocja na zestaw Maty w McDonald’s. Idzie nowe – albo raczej – stare i sprawdzone, bo od środy do oferty restauracji wraca uwielbiany przez wielu burger Drwala. Posiłek sygnowany nazwiskiem rapera zrobił jednak ogromną furorę – w dzień premiery DC na TikToku dosłownie urywało się pod natężeniem testów potrójnego cheesburgera, frytek i matchy. Opinie o zestawie były różne, ale marketingowo okazał się to strzał w dziesiątkę. Nawet jeżeli wziąć pod uwagę krytykę rapera za reklamę popularnego fastfoodu.

Oprócz jedzenia McDonald’s w kolaboracji z Młodym Matczakiem przygotował również limitowany merch. Konkretniej – cztery dropy ubrań, które były rozdawane zupełnie za darmo. Jak się okazało, to nie koniec niespodzianek.

Przeczytaj: Mata w kooperacji z McDonald’s [Aktualizacja]

Mata McDonald's
fot. McDonald’s

Mata robi w Maku na Świętokrzyskiej

Wczoraj ekipa Gombao 33 na swoich stories na Instagramie umieściła podobne zdjęcia z charakterystycznym logo oraz adresem – Świętokrzyska 3 w Warszawie. Podobne, spontaniczne akcje Maty ogłaszane kilka godzin przed samym eventem nie należą do rzadkości. W ten sposób raper dał już dwa koncerty na Schodkach nad Wisłą, więc fani słusznie uznali, że coś się będzie działo.

No i działo się! Mata we własnej osobie pojawił się w McDonald’s na Świętokrzyskiej razem z ekipą Gombao 33. Artysta podczas spotkania z fanami rozdawał i podpisywał płyty.

Zestaw Maty… i jeszcze Mata do tego :) Prezes wpadł do Maka przy Świętokrzyskiej w Warszawie, żeby skorzystać z ostatniej okazji na zjedzenie swojego autorskiego dziełka. A przy okazji spotkać się z fanami, podpisać naklejki i płyty… i wymienić się koszulką z pracownikiem restauracji! Tak się dziękuje! Matcha wyzerowana. Kampania skończona. Było super!

Koniecznie obejrzyjcie relację z eventu! Film jest dostępny na kanale McDonald’s Polska.

Mata wpada na zestaw… Maty.

Mata na zakończenie kampanii reklamowej McDonald’s razem z ekipą Gombao 33 odwiedził jedną z restauracji popularnej sieci. Potrójny cheez, matcha, ciuchy i…. frytki do tego Dziś, 21 listopada, oficjalnie kończy się promocja na zestaw Maty w McDonald’s. Idzie nowe – albo raczej – stare i sprawdzone, bo od środy do oferty restauracji wraca uwielbiany przez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →