fot. Katarzyna Mieszawska

Mata i GOMBAO 33 z teledyskiem do „Bloku”


12 listopada 2021

Podziel się newsem:

Ponad miesiąc po premierze Mata publikuje kolejny teledysk z albumu Młody Matczak. Na kanale GOMBAO 33 pojawił się wideoklip do Bloku z udziałem ekipy rapera.

Matczak publikuje klip

Zawodnik SBM Label kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu pt. Młody Matczak. Wideo do Bloku opublikowano poza głównym kanałem warszawskiej wytwórni. Teledysk pojawił się za pośrednictwem konta GOMBAO 33. Autorem klipu jest Piotr Heller.

Mata feat. GOMBAO 33 – Blok

Młody Matczak z pasmem sukcesów

Pod koniec października informowaliśmy, że drugi album Maty zbliża się do diamentowego wyróżnienia. Raper sprzedał ponad dziewięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy Młodego Matczaka. Poprzedni album, debiutanckie 100 dni do matury osiągnął już próg ponad stu dwudziestu tysięcy sprzedanych płyt. Warszawski raper zasiadał na szczycie podium notowania OLiS przez trzy tygodnie. W zestawieniu sprzedaży za okres 22-28 października Matę zdetronizował Kizo z albumem Jeszcze pięć minut.

Żaden z teledysków promujących Młodego Matczaka nie znalazł się poniżej miliona wyświetleń. Wyjątkiem jest Blok, który do tej pory odnotował niemal dwieście siedemdziesiąt tysięcy odsłon na YouTube.

Zobacz: Mata zagrał spontaniczny koncert w klubie Kaza Bałagane

Oprócz sukcesu sprzedażowego, Mata wyprzedał również koncert na Lotnisku Bemowo, w którym wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Koncert następnie został udostępniony dzięki współpracy z CANAL+. Raper pobił również kolejne rekordy na Spotify, a dwa tygodnie po premierze albumu fani rapera dowiedzieli się o jego kooperacji z siecią restauracji McDonald’s.

Przeczytaj: Mata, ten zbyt zwyczajny na szczycie gry – relacja z koncertu na Lotnisku Bemowo

W ramach wspólnych działań rapera i sieci fast food powstał Zestaw Maty, w którego skład wchodzi potrójny cheeseburger, średnie frytki oraz matcha latte. Wraz z premierą zestawu poinformowano o limitowanym merchu, którzy fani mogą otrzymać wyłącznie podczas specjalnych dropów.

Mata – Szafir

Ponad miesiąc po premierze Mata publikuje kolejny teledysk z albumu Młody Matczak. Na kanale GOMBAO 33 pojawił się wideoklip do Bloku z udziałem ekipy rapera. Matczak publikuje klip Zawodnik SBM Label kontynuuje promocję swojego ostatniego albumu pt. Młody Matczak. Wideo do Bloku opublikowano poza głównym kanałem warszawskiej wytwórni. Teledysk pojawił się za pośrednictwem konta GOMBAO […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →