okładka albumu "Młody Matczak"

Mata w kooperacji z McDonald’s [Aktualizacja]


15 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Po premierze drugiego albumu w karierze Mata nie zwalnia tempa. Młody Matczak postanowił pójść śladem światowych gwiazd i zaserwować autorski zestaw w jednej z sieci fast food – McDonald’s. Na oficjalnej stronie restauracji pojawiły się oficjalne informacje na ten temat.

Mata i McDonald’s współpracują [Aktualizacja]

Warszawski raper 1 października wydał swój drugi album – Młody Matczak. Dzień po premierze odbył się koncert na Lotnisku Bemowo, z którego relację możecie przeczytać tutaj. Za pośrednictwem Instagrama Mata poinformował o rozpoczęciu współpracy między nim a popularną siecią fast food – McDonald’s.

Zobacz: Mata znowu pozamiatał, tym razem w światowym zestawieniu Spotify

mata mcdonald's
media społecznościowe rapera

Na oficjalnej stronie McDonald’s pojawiła się dedykowana podstrona. Zestaw Maty będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem aplikacji. W skład Matczakowego zestawu wchodzi MatchakLatte, Potrójny Ch33seburger i średnie frytki. Sieć restauracji przygotowała również specjalny merch we współpracy z raperem. Dostępne są chociażby bluzy, koszulki i kamizelki. McDonald’s opisuje edycję jako ultra limitowaną, natomiast na profilu instagramowym sieci będzie można wygrać gadżety związane z Zestawem Maty.

mata mc donalds merch
materiały promocyjne

McDonald’s współpracuje z artystami

Mata nie jest pierwszym artystą, z którym sieć McDonald’s wchodzi we współpracę. W 2020 roku swoim zestawem w restauracji mógł pochwalić się Travis Scott. Raper – oprócz jedzenia – do zestawu dorzucił limitowany merch. W kwietniu tego roku do Travisa dołączyła supergrupa BTS. BTS Meal składał się z 10 kawałków McNuggets, średnich frytek oraz napoju oraz specjalnych sosów – sweet chili i Cajun. Zestaw był dostępny w 49 krajach, jednak ominął Polskę.

Z propozycją współpracy z siecią restauracji wyszedł również Tommy Cash, który zaproponował marce Sad Meal. Nie wiadomo, co dokładnie miałoby się znaleźć w zestawie Casha, jednak na grafice, którą udostępnił raper, możemy rozpoznać m.in. nóż, ogórki kiszone i wódkę. McDonald’s rzekomo podjęło wyzwanie Tommy’ego, jednak do tej pory nie wiadomo, jakie były dalsze losy Sad Meal.

McDonald's sad meal tommy cash
media społecznościowe artysty

Po premierze drugiego albumu w karierze Mata nie zwalnia tempa. Młody Matczak postanowił pójść śladem światowych gwiazd i zaserwować autorski zestaw w jednej z sieci fast food – McDonald’s. Na oficjalnej stronie restauracji pojawiły się oficjalne informacje na ten temat. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →