Sad Meal – nowa propozycja od McDonald’s w kolaboracji z Tommym Cashem


10 września 2021

Podziel się newsem:

McDonald’s nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni podejmuje się współpracy z artystą. Swoje zestawy dla popularnych Złotych Łuków stworzyli już między innymi Travis Scott, czy koreański boysband BTS. Nową i nietypową propozycją od restauracji ma być Sad Meal, alternatywa dla dziecięcego Happy Meala. Stoi za nią nie kto inny, jak Tommy Cash.

Tommy Cash i kolejna odjechana współpraca

Jego ksywa od razu zapowiada zamieszanie. Jego wizja na swoją artystyczną realizację jest tak pokręcona, że momentami można aż zwątpić, czy ten człowiek jest prawdziwy. I właściwie sumując w tym absolutnie wszystko: zarówno jego muzykę, otaczający ją anturaż oraz samą postać estońskiego rapera i piosenkarza. Pierwszy raz byłam na jego koncercie w 2019 roku i totalnie nie spodziewałam się, że ten przez godzinę rozkręci na scenie jedną z lepszych imprez, na jakich miałam okazję się bawić. Jego występ należałoby tak naprawdę grubą kreską oddzielić od koncertu. To był performance, który sprawił, że dookoła mnie wszyscy zachowywali się, jak zahipnotyzowani. Sama miałam odczucia podobne do haju, mimo przyjmowania muzy na trzeźwo i przyprawienia jej ledwie jednym piwem.

Przeczytaj: BTS Meal – McDonald’s wypuszcza zestaw sygnowany przez BTS

Dziwny, taki jest Tommy Cash – i równie dziwne są jego współprace. Wymienić należy tu choćby tą z Adidasem i stworzenie najdłuższych butów na świecie. Superstary powstałe w tym kolabo mają po metr długości, jeden jest biały, drugi czarny i faktycznie były dostępne, choć w bardzo limitowanym nakładzie.

Być może dlatego nie powinna zadziwiać współpraca, jaką artysta podobno podjął z restauracją McDonald’s. Skoro powstały metrowe adidasy, dlaczego nie miałby powstać Sad Meal, dość często manifestowany (nawet, jeżeli tylko w żartach) przez Gen Z.

McDonald's sad meal tommy cash
via Instagram

McDonald’s: Sad Meal wkrótce w sprzedaży?

Sad Meal, czyli odwrotność dziecięcego zestawu Happy Meal. W dosłownym tłumaczeniu – smutny posiłek. Od dawna temat żartów, a pytanie „dlaczego mam zamawiać Happy Meala, skoro nie jestem szczęśliwy” robi już któreś okrążenie po Internecie. Wiele jednak wskazuje na to, że sceptycy doczekają się swojego Sad Meala.

Przeczytaj: Quebo i Tommy Cash to więcej niż urban legend. Duet „Benz-Dealer” trafił na streamingi

McDonald’s powiedział, że jeżeli pod tym postem będzie przynajmniej 15000 komentarzy, to dołożą do swojej oferty Sad Meal. Pokażmy im!

– napisał na swoim Instagramie Tommy Cash.

Artysta udostępnił post z przygotowaną wizualizacją nowego zestawu, który miałby znaleźć się w ofercie McDonald’s.

McDonald's sad meal tommy cash
via Instagram

Obecnie pod postem jest już 26, 5 tysiąca komentarzy, co oznacza, że prawdopodobnie Sad Meal wkrótce trafi do sprzedaży. Według informacji z Instagrama Tommy’ego Casha, McDonald’s wprowadzi go do swej oferty od przyszłego roku. Smacznego?

McDonald's sad meal tommy cash
via Instagram

McDonald’s nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni podejmuje się współpracy z artystą. Swoje zestawy dla popularnych Złotych Łuków stworzyli już między innymi Travis Scott, czy koreański boysband BTS. Nową i nietypową propozycją od restauracji ma być Sad Meal, alternatywa dla dziecięcego Happy Meala. Stoi za nią nie kto inny, jak Tommy Cash. […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →