fot. Maciej Chomik

McDonald’s zainspirował się Tylerem, The Creatorem po Orange Warsaw Festival


06 czerwca 2022

Podziel się newsem:

McDonald’s tworzy zestawy raperów, a Tyler, The Creator dostanie swoje… frytki. Jego słowa na Orange Warsaw Festival 2022 posłużyły za nowy slogan reklamowy.

Co ma wspólnego McDonald’s z Orange Warsaw Festival?

Oczywiście oprócz tego, że wracający z niego festiwalowicze po nocnej przesiadce na dworcu centralnym lub w oczekiwaniu na pierwszy poranny pociąg bardzo często raczą się popularnym maczkiem? Ano od występu Tylera, The Creatora, który był headlinerem pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2022 – znacznie więcej, niż można by przypuszczać.

Popularny raper zagrał swój koncert na Służewcu trzeciego czerwca i oprócz wyśmienitych muzycznych wrażeń podzielił się również ze swymi fanami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi grania w Polsce. Wspominał przy tym o frytkach z restauracji McDonald’s, które jego zdaniem, w Złotych Łukach nad Wisłą są zdecydowanie najlepsze.

Przeczytaj: Orange Warsaw Festival 2022: śnieg w czerwcu i frytki z McDonalda na koncercie Tylera, The Creatora

McDonald's Tyler, The Creator frytki
McDonald’s Facebook

Ale w reklamę też trzeba umieć

No i bum, w niedzielę, czyli jakieś dwa dni później, McDonald’s wyłania się z nową pozycją w menu. Nową-starą, bo jest to właściwie kolejna odsłona klasycznych french fries, tym razem w wersji BIG do dzielenia się (albo nie). Sharing is caring, a fryty wchodzą do oferty od najbliższej środy.

Nie da się ukryć, że weszła ona w samą porę po niecodziennej zagajce Tylera, The Creatora na Orange Warsaw Festival 2022. Frytki nie są sygnowane jego ksywą, więc raczej nie można mówić o umówionej współpracy. Team marketingowy odwalił za to naprawdę doskonałą robotę, z czego można wyciągnąć jeden morał – serio warto chodzić na festiwale.

McDonald’s tworzy zestawy raperów, a Tyler, The Creator dostanie swoje… frytki. Jego słowa na Orange Warsaw Festival 2022 posłużyły za nowy slogan reklamowy. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Co ma wspólnego McDonald’s […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Orange Warsaw Festival 2022 – pierwszy dzień [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →