kadr z teledysku

Kanye West to kolejny raper, który podejmie współpracę z McDonald’s?


24 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West powrócił na Instagram z nietypowym postem. Raper wrzucił na swój profil zajawkę niepotwierdzonej jeszcze oficjalnie kooperacji z McDonald’s.

Kanye West x McDonald’s, ale to nie burger Ye

Raper wrócił na Instagram po dwudziestoczterogodzinnym banie, jaki otrzymał za mowę nienawiści wymierzoną w swoją byłą żonę Kim Kardashian oraz jej obecnego partnera, Pete’a Davidsona. Pierwszym postem, jaki wrzucił po przymusowej nieobecności, jest… propozycja nowego opakowania burgerów z McDonald’s. Ye udostępnił zarówno posta, jak i relację, na których prezentuje projekt autorstwa swojego i Naoto Fukasawy, japońskiego artysty, projektanta i jednego z najważniejszych współczesnych designerów.

Jak wspomniał w swoim poście Kanye West, razem z Naoto Fukasawą wyobrazili sobie na nowo, jak mogłyby wyglądać opakowania produktów popularnej sieci fast food. Nie da się ukryć, że minimalistyczny, półprzezroczysty projekt zdecydowanie jest w stylu Kanyego – co byście powiedzieli na kanapki z wnętrzem widocznym przez pudełko?

Przeczytaj: Czarne chmury nad Kanye Westem. Może zostać wykluczony z Grammy

Mmmm… Design is my passion

To jednak jeszcze nie wszystko. Mimo że współpraca nie została oficjalnie potwierdzona, to McDonald’s na pewno ma o czym myśleć. Już sama wrzutka rapera z pewnością nakręci restauracji ruch, a jak zadziałałoby faktyczne połączenie sił? Nietrudno mi sobie wyobrazić opakowania po burgerach (oczywiście by Ye) latające na Ebayu za jakieś niebotyczne kwoty. Trochę case papierków po lodach ekipy, ale podniesiony co najmniej do sześcianu.

Nie wiadomo, czy owa kooperacja dojdzie do skutku, ale Kanye West zapowiedział na przyszłość (lub jedynie żartobliwie) redesign opakowania frytek, pisząc na story: “next week it’s the fries”, co jest jednocześnie follow upem do jego numeru Gold Digger z 2005 roku, w którym rapuje: this week he moppin’ floors, next week it’s the fries.

Jak sądzicie, czy ta współpraca naprawdę się wydarzy? Czy McDonald’s stać na Kanyego Westa?

Kanye West Mcdonald's kooperacja
fot. screen z Instagrama Kanyego Westa

Kanye West powrócił na Instagram z nietypowym postem. Raper wrzucił na swój profil zajawkę niepotwierdzonej jeszcze oficjalnie kooperacji z McDonald’s. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kanye West x McDonald’s, ale […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →