GettyImages

Rex Orange County i Tyler, the Creator z nowym wspólnym trackiem

Obserwuj nas na instagramie:

Tyler, the Creator i Alexander James O’Connor znany jako Rex Orange County połączyli siły w singlu zwiastującym nową płytę drugiego z wymienionych. Sprawdź szczegóły.

Rex Orange County – OPEN A WINDOW ft. Tyler, The Creator

tyler the creator rex orange county
Rex Orange County ft. Tyler, the Creator – “OPEN A WINDOW”, okładka singla

Nowa płyta Rex Orange County

Brytyjski wokalista i autor tekstów, Rex Orange County, szykuje się do premiery swojego nowego albumu pt. Who Cares, który na rynku zadebiutuje 11 marca nakładem wytwórni Sony Music. Teraz teasuje krążek kolejnym singlem, tym razem z gościnną zwrotką Tylera, the Creatora. To ich pierwsza kolaboracja do czasów tracku Boredom z 2017 pochodzącego z albumu Flower Boy Tylera. W rozmowie z dziennikarzem Zane Lowe dla Apple Music Rex ujawnił, że Tyler miał znaczny psychologiczny wpływ na ostateczny kształt jego nowego albumu.

Ta psychologia jest czymś, co po prostu muszę skomentować. Rozmawialiśmy z Tylerem przez telefon zanim wydał Igora. Miałem wtedy wiele zmartwień na głowie – przede wszystkim wydanie Pony, mojego ostatniego albumu. Uważałem, że jest okropny. Tyler mi wtedy powiedział: “Stary, wyluzuj. Przestań się martwić tym, co ludzie pomyślą”. On jest bardzo beztroski, ale jednocześnie naprawdę przejmuje się muzyką. To kolejna rzecz, o której niedawno rozmawialiśmy. Mówił, że muszę utrzymać swój album żywym. Że musimy sprawić, by muzyka cały czas płynęła, musimy wydawać.

Przeczytaj także: Czy nareszcie doczekamy się drugiego albumu duetu Black Star?

Tyler, the Creator i Alexander James O’Connor znany jako Rex Orange County połączyli siły w singlu zwiastującym nową płytę drugiego z wymienionych. Sprawdź szczegóły. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Rex Orange County – OPEN A WINDOW […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →