kadr z teledysku

Earl Sweatshirt publikuje singiel „2010”


19 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Earl Sweatshirt wraca z solowym utworem po wielomiesięcznej przerwie. Wraz z singlem raper opublikował teledysk do 2010.

Earl Sweatshirt wraca z solowym numerem

Raper z Los Angeles opublikował nowy singiel pt. 2010. Utwór wyprodukował Black Noi$e, a towarzyszący piosence teledysk wyreżyserował Ryosuke Tanzawa.

Zobacz: Baby Keem wydał album, a na nim trzy gościnne występy Kendricka Lamara

Reżyser odpowiada m.in. za teledyski do Angel duster oraz Down Run The Jewels, Can’t do it alone Wiki oraz Nobles The Alchemist z gościnnym udziałem Navy Blue i Earla Sweatshirta.

Earl Sweatshirt – 2010

Earl udzielał się gościnnie

Nawijacz z Kalifornii, mimo nikłej aktywności solowej, nadal pojawiał się na featuringach u innych twórców. W ciągu 2021 roku Thebe Kgositsile (tak brzmi imię i nazwisko Earla Sweatshirta) wystąpił chociażby we wcześniej wspomnianym Nobles, Falling Out the Sky Armanda Hammera, a także All I Need Wiki.

Raper nie wydał albumu od dwóch lat

Ostatnim dotychczasowym projektem Earla Sweatshirta jest Feet of Clay z 2019 roku. W zeszłym roku raper opublikował wersję rozszerzoną, na której znalazły się dwa dodatkowe utwory. Oprócz gospodarza na wersji deluxe znaleźli się Navy Blue, Maxo, Mach-Hommy, MAVI oraz Liv.e.

Earl Sweatshirt – Feet of Clay (Deluxe) – odsłuch albumu

Przeczytaj również: A$AP Feg, Pharrell Williams i The Neptunes we wspólnym singlu

Twórczość Earla Sweatshirta charakteryzuje się krótkimi utworami. Zarówno Feet of Clay, Some Rap Songs, jak i I Don’t Like Shit, I Don’t Go Outside: An Album By Earl Sweatshirt trwają około pół godziny. Ostatni projekt, który można uznać za długogrający, to debiutancki Doris z 2013 roku. Wówczas obok Earla wystąpili m.in. Mac Miller, RZA, Tyler, The Creator oraz Vince Staples. Album rapera z Los Angeles promował m.in. teledysk do WHOA w reżyserii Wolf Haley.

Earl Sweatshirt feat. Tyler, The Creator – WHOA

Earl Sweatshirt wraca z solowym utworem po wielomiesięcznej przerwie. Wraz z singlem raper opublikował teledysk do 2010. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Earl Sweatshirt wraca z solowym numerem Raper z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →