kadr z klipu do utworu „Come on, let's go” Tylera, The Creatora

Tyler, The Creator okradziony z utworów przez byłych współpracowników


08 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tyler, The Creator poinformował, że jego stare niedokończone utwory są sprzedawane bez jego zgody przez osoby, z którymi niegdyś muzycznie współpracował. Sprawdź szczegóły!

Tyler, The Creator okradziony

Za pośrednictwem swojego Twittera Tyler, The Creator poinformował, że Brandun Dushay i Tyler Major sprzedają jego niepublikowane niedokończone utwory. Obaj panowie pracowali z raperem na etapie albumu Bastard, przed rozwojem ekipy Odd Future. Major obecnie współtworzy duet o nazwie Nobody Really Knows wraz z byłym współpracownikiem Odd Future, Halem Williamsem (aka Pyramid Vritra).

Tyler, w typowym dla siebie stylu, skomentował tę sytuację, mówiąc, że zabije Dushaya, gdy tylko go spotka, a ten tweet… może posłużyć policji jako dowód. No cóż, dobrze, że raper ma chociaż świadomość konsekwencji.

Tyler, The Creator – Session

Nie masz performera nad Tylera

Tyler, The Creator był headlinerem odbywającego się na początku czerwca Orange Warsaw Festivalu. O jego występie podczas warszawskiej imprezy pisaliśmy tak:

Tyler to zjawisko. Jest performerem w zasadzie perfekcyjnym, jednym z najlepszych na świecie, a być może nawet i w historii bez podziału na gatunki muzyczne. Pozostaje nam więc cieszyć się, że artyści jego pokroju przyjeżdżają do Polski i możemy oglądać ich wyczyny z bliska, zamiast niepotrzebnie porównywać naszych artystów.

Pełną treść relacji znajdziecie tutaj.

Tyler, The Creator poinformował, że jego stare niedokończone utwory są sprzedawane bez jego zgody przez osoby, z którymi niegdyś muzycznie współpracował. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Tyler, The […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →