fot. kadr z serialu „Big Mouth”

Jest zwiastun szóstego sezonu „Big Mouth”. Wiadomo już, że głosu jednej z postaci użyczy Tyler, The Creator


04 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Big Mouth, czyli niekwestionowany animowany hit Netflixa, powraca w kolejnej odsłonie. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowego sezonu.

Tematy tabu w wersji na wesoło powracają

Big Mouth bawi, cringuje, wzrusza, ale przede wszystkim uczy. Jeden z największych hitów Netflixa dociera tam, gdzie boi się dotrzeć naprawdę wiele produkcji. Serial porusza tematy, które nierzadko są jeszcze zamknięte w szufladzie z napisem „tabu”, ale co najważniejsze, robi to w sposób niesamowicie luźny, bez zbędnych ceregieli i sztywnych ram. Nic więc dziwnego, że wyczekiwany szósty sezon nadchodzi coraz to większymi krokami!

Przeczytaj także: Twórcy Big Mouth prezentują nowy serial. Już wkrótce Human Resources na Netflixie

Big Mouth
fot. kadr z serialu Big Mouth

Podobnie jak w przypadku poprzednich części szósta odsłona skupi się na życiu grupy nastolatków, którzy ponownie będą starali się poradzić sobie z trudami dojrzewania. Najnowszy zwiastun produkcji ujawnia, że klasowy test DNA całkowicie zmieni to, co uczniowie Bridgeton High School wiedzą o sobie, swoich rodzinach i przeszłości. W swoich odkryciach dzieci posuną się do odkopania historii przodków Wikingów, a także długiej męskiej linii członków rodziny, którzy niestety odziedziczyli gen małego penisa.

Big Mouth Sezon 6 | Oficjalny Trailer | Netflix, zobacz!

Twórcami Big MouthNick Kroll, Andrew Goldberg i Jennifer Flackett. W obsadzie znaleźli się Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Ayo Edebiri, Maya Rudolph, Fred Armisen i Jordan Peele. W najnowszym sezonie natomiast powrócą między innymi Ali Wong, Andrew Rannells, Chelsea Peretti, Chloe Fineman, Gary Cole, Gina Rodriguez, Jenny Slate, Kristen Schaal, Mark Duplass, Natasha Lyonne, Nathan Fillion, Paula Pell i Thandiwe Newton. Oczywiście produkcja nie obejdzie się również bez specjalnych gości, którymi tym razem okażą się Adam Levine, Annaleigh Ashford, Jeff Goldblum, Peter Capaldi, Steve-O i Tyler, The Creator.

Netflix premierowo pokaże szósty sezon serialu 28 października.

Big Mouth, czyli niekwestionowany animowany hit Netflixa, powraca w kolejnej odsłonie. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowego sezonu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Tematy tabu w wersji na wesoło powracają Big […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →