fot. kadr z serialu „Big Mouth”

Jest zwiastun szóstego sezonu „Big Mouth”. Wiadomo już, że głosu jednej z postaci użyczy Tyler, The Creator


04 października 2022

Podziel się newsem:

Big Mouth, czyli niekwestionowany animowany hit Netflixa, powraca w kolejnej odsłonie. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowego sezonu.

Tematy tabu w wersji na wesoło powracają

Big Mouth bawi, cringuje, wzrusza, ale przede wszystkim uczy. Jeden z największych hitów Netflixa dociera tam, gdzie boi się dotrzeć naprawdę wiele produkcji. Serial porusza tematy, które nierzadko są jeszcze zamknięte w szufladzie z napisem „tabu”, ale co najważniejsze, robi to w sposób niesamowicie luźny, bez zbędnych ceregieli i sztywnych ram. Nic więc dziwnego, że wyczekiwany szósty sezon nadchodzi coraz to większymi krokami!

Przeczytaj także: Twórcy Big Mouth prezentują nowy serial. Już wkrótce Human Resources na Netflixie

Big Mouth
fot. kadr z serialu Big Mouth

Podobnie jak w przypadku poprzednich części szósta odsłona skupi się na życiu grupy nastolatków, którzy ponownie będą starali się poradzić sobie z trudami dojrzewania. Najnowszy zwiastun produkcji ujawnia, że klasowy test DNA całkowicie zmieni to, co uczniowie Bridgeton High School wiedzą o sobie, swoich rodzinach i przeszłości. W swoich odkryciach dzieci posuną się do odkopania historii przodków Wikingów, a także długiej męskiej linii członków rodziny, którzy niestety odziedziczyli gen małego penisa.

Big Mouth Sezon 6 | Oficjalny Trailer | Netflix, zobacz!

Twórcami Big MouthNick Kroll, Andrew Goldberg i Jennifer Flackett. W obsadzie znaleźli się Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Ayo Edebiri, Maya Rudolph, Fred Armisen i Jordan Peele. W najnowszym sezonie natomiast powrócą między innymi Ali Wong, Andrew Rannells, Chelsea Peretti, Chloe Fineman, Gary Cole, Gina Rodriguez, Jenny Slate, Kristen Schaal, Mark Duplass, Natasha Lyonne, Nathan Fillion, Paula Pell i Thandiwe Newton. Oczywiście produkcja nie obejdzie się również bez specjalnych gości, którymi tym razem okażą się Adam Levine, Annaleigh Ashford, Jeff Goldblum, Peter Capaldi, Steve-O i Tyler, The Creator.

Netflix premierowo pokaże szósty sezon serialu 28 października.

Big Mouth, czyli niekwestionowany animowany hit Netflixa, powraca w kolejnej odsłonie. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowego sezonu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Tematy tabu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →