kadr ze zwiastuna „Human Resources"

Twórcy „Big Mouth” prezentują nowy serial. Już wkrótce „Human Resources” na Netflixie


02 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W marcu na Netflixie zadebiutuje nowa seria. Human Resources to najnowszy tytuł twórców popularnej franczyzy Big Mouth. Producenci opublikowali na YouTubie oficjalny zwiastun produkcji.

Big Mouth? Nie, teraz czas na Human Resources

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu zatytułowanego Human Resources. Autorami serii są twórcy Big Mouth. Producenci sami określają produkcję jako spin-off. Human Resources trafi na streamingi już w piątek 18 marca. Za animację dzieła odpowiada zespół Titmouse Inc. Netflix potwierdził, że pierwszy sezon serialu nie będzie należał do długich. Epizody Zasobów ludzkich będą trwały około trzydziestu minut, a cały sezon będzie składać się z dziesięciu odcinków.

Zobacz: Marzec 2022 na Netflixie: 2. sezon Bridgertonów, Projekt Adam, spin-off Big Mouth i inne

Miłosne robaczki, potwory hormonalne i cała gama innych stworzeń w tym spinoffie Big Mouth żonglują romansami, dramatami w miejscu pracy i potrzebami swoich ludzkich klientów.

– dodają producenci.

Human Resources – oficjalny zwiastun

Zobacz również: Netflix przedstawia listę najbardziej dochodowych soundtracków z seriali

Zasoby ludzkie, bo taki tytuł nosi seria w polskiej wersji językowej, opowie nam o codziennym życiu stworków pokroju Kicich Deprechów, Czarodzieja Wstydu czy Potworów Hormonów, jak Maurice’a oraz Connie. Bohaterowie serialu towarzyszą ludziom w każdym momencie ich życia. W angielskim dubbingu głosów użyczyli mi.in. Pamela Adlon, Bobby Cannavale, Keke Palmer, David Thewlis, Thandiwe Newton, czy Jemaine Clement. Informację o spin-offie Big Mouth podano podczas panelu na Comic Conie w Nowym Jorku w związku z premierą trzeciego sezonu oryginalnej serii w 2019 roku.

W marcu na Netflixie zadebiutuje nowa seria. Human Resources to najnowszy tytuł twórców popularnej franczyzy Big Mouth. Producenci opublikowali na YouTubie oficjalny zwiastun produkcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →