„Jedenastko, słyszysz mnie?” – jest zwiastun 4. sezonu „Stranger Things”

Podziel się newsem:

Jeden z największych serialowych hitów Netflixa powróci w tym roku z nowym sezonem. W sieci pojawił się właśnie krótki zwiastun Stranger Things 4.

Pandemia stanęła na drodze wielu produkcjom. Nie inaczej było w przypadku 4 sezonu serialu Stranger Things. Prace nad nowymi odcinkami wciąż trwają, jednak Netflix daje nadzieję, że niebawem znów przeniesiemy się do Hawkins, publikując krótką zapowiedź wideo.

Pierwszy materiał zwiastujący kontynuację hitowej produkcji pojawił się w lutym 2020 roku. Niespełna minutowy klip przeniósł nas do Rosji, gdzie okazało się, że Hopper żyje, co było niejasne po zakończeniu 3. sezonu.

„Jedenastko, słyszysz mnie?” – jest nowa zapowiedź 4. sezonu Stranger Things

Z kolei w najnowszej zapowiedzi możemy zobaczyć sceny z ośrodka, gdzie wychowywała się Jedenastka wraz z innymi podopiecznymi doktora Martina Brennera. Widzimy w jakich warunkach spędzają czas, jakimi aktywnościami się zajmują i jak traktują „opiekuna”. Jedenastka nie towarzyszy innym dzieciom, jest zamknięta we własnym pokoju.

Z zapowiedzi możemy wnioskować, że w 4 sezonie pojawią się retrospekcje z czasu, gdy Jedenastka przebywała w ośrodku badawczym.

Stranger Things – kiedy premiera 4. sezonu?

W lipcu miną 2 lata od premiery 3. sezonu serialu. Netflix nie zdradził jeszcze, kiedy ukaże się kolejna odsłona Stranger Things, jednak fani doszukują się podpowiedzi w najnowszym klipie. Na zegarze widnieje godzina 3:00, a na tablicy Plinko wypada siódemka. Na odpowiedź, czy twórcy ukryli w zwiastunie informację o dacie premiery musimy jeszcze poczekać. Mamy jednak nadzieję, że to już niedługo.

Jeden z największych serialowych hitów Netflixa powróci w tym roku z nowym sezonem. W sieci pojawił się właśnie krótki zwiastun Stranger Things 4. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →