Stranger Things na Open’er Festival 2019

Podziel się newsem:

Premiera trzeciego sezonu Stranger Things przypada na drugi dzień tegorocznej edycji Open’er Festival. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla festiwalowiczów niespodziankę związaną z serialem Netflixa.

Reklama

Już w najbliższą środę, 3 lipca startuje tegoroczna edycja Open’er Festival. Wśród gwiazd, które znalazły się w line-upie imprezy pojawią się m.in.: Travis Scott, The Strokes, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Lana del Rey, Swedish House Mafia, A$AP Rocky i wielu innych. Cały line-up znajdziecie tutaj.

W związku z tym, że na czas trwania imprezy przypada także wyczekiwana premiera trzeciego sezonu hitu NetflixaStranger Things, organizatorzy przygotowali dla uczestników niespodziankę.

Aktorzy ze Stranger Things na Open’er Festival 2019

Pierwszego dnia festiwalu, w specjalnej strefie pojawią się odtwórcy ról Lucasa i Mike’a – Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin. Młodzi aktorzy spotkają się z uczestnikami festiwalu i będą odpowiadać na ich pytania. Godzina spotkania nie jest jeszcze podana, także stay tuned!

Stranger Things na Open'erze

Trzeba przyznać, że to świetna zagrywka ze strony organizatorów, biorąc pod uwagę, że z pewnością większość osób wybierających się na Open’era doskonale zna ten serial.


Stranger Things 3

Trzeci sezon Stranger Things to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku. Przygody dzieciaków z Hawkins będziemy mogli ponownie śledzić już od 4 lipca na Netflixie. Dzień później, 5 lipca, pojawi się także oficjalna ścieżka dźwiękowa nowego sezonu serialu.

Premiera trzeciego sezonu Stranger Things przypada na drugi dzień tegorocznej edycji Open’er Festival. Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla festiwalowiczów niespodziankę związaną z serialem Netflixa. Już w najbliższą środę, 3 lipca startuje tegoroczna edycja Open’er Festival. Wśród gwiazd, które znalazły się w line-upie imprezy pojawią się m.in.: Travis Scott, The Strokes, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: