Open’er Festival domyka line-up tegorocznej edycji. Jest kolejny headliner

Obserwuj nas na instagramie:

Do tegorocznej edycji Open’era pozostał już niecały miesiąc. Przyszedł czas na odsłonięcie ostatnich kart, jeśli chodzi o skład festiwalu. Do line-upu dołączył kolejny headliner.

Open’er Festival rozpocznie się za cztery tygodnie. Dziś organizatorzy zapowiedzieli ostatnie ogłoszenia zamykające tegoroczny line-upu. Jako pierwsza ogłoszona została kolejna headlinerka. 5 lipca na Głównej Scenie wystąpi ikona popkultury – Kylie Minogue.

Kilka dni przed występem w Gdyni, pojawi się najnowsza płyta Kylie Step Back in Time: The Definitive Collection. Będzie to płyta wydana z okazji 30-lecia działalności wokalistki i pojawią się na niej jej największe hity.

Kylie jest już szóstym headlinerem na tegorocznym Open’erze.

Do line-upu dołączył także kolejny zespół  – Interpol, czyli nowojorska ikona rocka i alternatywy. Muzycy wystąpią 3 lipca.

Kolejni wykonawcy to: raperzy Lil Skies i Octavian, amerykański zespół La Dispute i elektroniczny duet Missio.

Znamy też cały line-up Firestone Stage.  W trakcie 4 festiwalowych dni wystąpią tam: Rebeka, Kacperczyk, Atari Wu, R.O. x Konoba, Misia Furtak, Oxford Drama, Bovska, Wczasy, Emil Blef, Sonbird, Erith i The Saturday Tea.

Skład sceny Alter Stage zamykają: ZAMILSKA, Khea, EABS gra Listy do Komedy, NORMAL ECHO i Ziela.

Znamy też skład projektu Popkiller Młode Wilki All-Stars. Podczas specjalnego koncertu na Open’erze wystąpią: ReTo, Otsochodzi, Guzior, Smolasty, Bisz, Tymek, Zeamsone, Wac Toja, Gedziula i Kamil Pivot.

Do tegorocznej edycji Open’era pozostał już niecały miesiąc. Przyszedł czas na odsłonięcie ostatnich kart, jeśli chodzi o skład festiwalu. Do line-upu dołączył kolejny headliner. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Open’er Festival […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →