Stranger Things: soundtrack nowego sezonu – znamy szczegóły


07 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już niedługo premiera kolejnego, trzeciego sezonu popularnego serialu Stranger Things. Twórcy ujawnili właśnie szczegóły soundtracku, który będzie mu towarzyszył.

Pierwszy sezon kultowego, amerykańskiego serialu Stranger Things miał swoją premierę w 2016 roku. Widzowie docenili go za oryginalny klimat lat 80′ oraz liczne nawiązania do popkultury z tamtego okresu.

Piątka młodych bohaterów, których pokochaliście powraca na ekrany! 4 lipca będzie miał premierę trzeci sezon serialu. Sygnuje go slogan Jedno lato może zmienić wszystko. Nowe odcinki, tak jak poprzednie, będą dostępne na platformie Netflix.

Zobacz oficjalny zwiastun Stranger Things 3

Wytwórnia Legacy Recordings ogłosiła, że dzień po premierze serialu, 5 lipca ukaże się oficjalny soundtrack nowego sezonu. Będzie on dostępny w serwisach streamingowych, w formie CD oraz – rodem z lat 80′ – na legendarnych kasetach!

26 lipca soundtrack ukaże się również na winylu, który będzie zawierać dodatkowy singiel oraz dołączony mini plakat. W wybranych, amerykańskich sklepach będzie można także nabyć limitowaną edycję przezroczystych, kolorowych winyli.

Sundtrack nowego sezonu Stranger Things ma zawierać 15 klasycznych utworów z lat 80′. Oprócz tego, na albumie pojawią się również piosenki oryginalnie wykonane przez obsadę! Kompozycje twórców, znanych ze ścieżek dźwiękowych do poprzednich sezonów, Kyle’a Dixona i Michaela Steina, znajdą się na osobnym wydawnictwie.

Stranger Things 3

Już niedługo premiera kolejnego, trzeciego sezonu popularnego serialu Stranger Things. Twórcy ujawnili właśnie szczegóły soundtracku, który będzie mu towarzyszył. Pierwszy sezon kultowego, amerykańskiego serialu Stranger Things miał swoją premierę w 2016 roku. Widzowie docenili go za oryginalny klimat lat 80′ oraz liczne nawiązania do popkultury z tamtego okresu. Piątka młodych bohaterów, których pokochaliście powraca na […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także