Millie Bobby Brown rapuje o Stranger Things! Towarzyszy jej The Roots!


02 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Okazuje się, że dziewczyna posiada nie tylko aktorskie zdolności!

Kilka dni po premierze drugiego sezonu Stranger Things jedna z głównych bohaterek serialu pojawiła się w popularnym amerykańskim show Jimmy’ego Fallona.

Po wywiadzie Millie Bobby Brown postanowiła pomóc wszystkim tym, którzy nie obejrzeli poprzednich odcinków hitu Netflixa i nie mają teraz czasu lub ochoty nadrabiać zaległości. Oczywiście zrobiła to śpiewająco! A raczej… rapująco!

Let’s go back to Indiana, circa 1983 / Just four boys in the basement, chillin’ playin’ D&D… Millie Bobby Brown w towarzystwie zespołu The Roots opowiedziała w hip-hopowym stylu o tym, co działo się w 1. sezonie Stranger Things! Trzeba przyznać, że ma dziewczyna gadane. :)

 

Okazuje się, że dziewczyna posiada nie tylko aktorskie zdolności! Kilka dni po premierze drugiego sezonu Stranger Things jedna z głównych bohaterek serialu pojawiła się w popularnym amerykańskim show Jimmy’ego Fallona. Po wywiadzie Millie Bobby Brown postanowiła pomóc wszystkim tym, którzy nie obejrzeli poprzednich odcinków hitu Netflixa i nie mają teraz czasu lub ochoty nadrabiać zaległości. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: