Stranger Things: Znamy szczegóły fabuły drugiego sezonu!


10 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Bracia Duffer, twórcy “Stranger Things”, znów odkrywają kilka kart przed premierą drugiego sezonu serialu, która odbędzie się w Halloween.

Tak i jak i Wy, odliczamy już dni do drugiego sezonu “Stranger Things” – zostało ich jedynie 264. Ten czas umilają nam kolejne informacje o nowych odcinkach.

Akcja nowego sezonu toczy się w 1984 roku, rok od zakończenia akcji serii pierwszej. Jest Halloween w Hawkins w stanie Indiana i Will (Noah Schnapp) znów jest wśród swoich przyjaciół po uwolnieniu go ze świata Upside Down. Ciągłe jednak dzieje się z nim coś złego i odczuwa skutki strasznych wydarzeń.

– Wciąż ma przebłyski ze świata Upside Down – pytanie brzmi, czy są prawdziwe? Wygląda na to, że ma syndrom stresu pourazowego – mówi Matt Duffer.

Mama Willa, Joyce (Winona Ryder), zaczyna spotykać się ze swoim dawnym kolegą z liceum, Bobem (Sean Astin z “Goonies”). Chce wprowadzić stabilizację w życie swoich synów, a Bob może być dla nich dobrym ojcem.

stranger things 2

Z kolei Hopper (David Harbour) stara się utrzymać wydarzenia z poprzedniego sezonu w tajemnicy, aby ochronić Joyce i dzieci. Ma jednak problem z tym, by kłamać i zamiatać wszystko pod dywan.

Nancy (Natalia Dyer) i Mike (Fonn Wolfhard) mocno zmienili się z powodu utraty przyjaciół – Eleven i Barb. – Oboje się z tym ciężko borykają i zobaczymy tego efekty – mówi twórca serialu.

 

Stranger Things 2: Groza ma różne oblicza

W serialu pojawią się także nowe postacie: rodzeństwo Billy (Dacre Montgomery) i Max (Sadie Sink). Max zaprzyjaźni się z chłopakami, a Lucas i Dustin (Caleb McLaughlin i Gaten Matarazzo) będą nią zauroczeni. Billy z kolei będzie czarnym bohaterem sezonu.

– Stephen King zawsze miał świetnych ludzkich złoczyńców. Zło w prawdziwym świecie jest często tak samo złe lub gorsze niż te nadnaturalne, więc chcieliśmy przedstawić taką postać – mówi Matt Duffer.

Dustin będzie miał nowego zwierzaka – dziwnego, przyjaznego stwora, przypominającego kijankę. To z pewnością nie jest stworzenie z naszego wymiaru. Połączenie z Upside Down wciąż jest otwarte – rządowe laboratorium prowadzi dr Owen (Paul Reiser).

Matt Duffer nie zdradza na razie, jakie potwory zobaczymy w “Stranger Things”, ale tajemniczo zapowiada, że groza ma różne oblicza. Oficjalnie potwierdzono też, że w nowym sezonie powróci Eleven (Millie Brown) – dowiemy się więcej skąd pochodzi, jak się narodziła i jak dostała się do programu z pierwszego sezonu.

źródło: IndieWire, naEkranie

Bracia Duffer, twórcy “Stranger Things”, znów odkrywają kilka kart przed premierą drugiego sezonu serialu, która odbędzie się w Halloween. Tak i jak i Wy, odliczamy już dni do drugiego sezonu “Stranger Things” – zostało ich jedynie 264. Ten czas umilają nam kolejne informacje o nowych odcinkach. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →