Już jest! Data premiery drugiego sezonu Stranger Things i zwiastun!


06 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Trwający zaledwie pół minuty teaser Stranger Things, zdradzający datę premiery drugiego sezonu, którego akcja dzieje się w 1984 roku, jest już oczywiście hitem sieci.

Netflix wybrał najlepszy momentu na prezentacją zwiastunu drugiego sezonu Stranger Things – wykorzystał ogromną widownię Super Bowl, by zdradzić, że najbardziej oczekiwana serialowa premiera tego roku odbędzie się w Halloween.

Ciężko sobie wyobrazić lepszą datę premiery serialu, który zapowiada się jak nowa część “Ghostbusters”. W kolejnej odsłonie opowieści wymyślonej przez braci Dugger, nastolatkowie stawią czoła nawiedzającym rzeczywistość istotom z innego wymiaru. Ubrani są w kostiumy Pogromców Duchów, a na plecach mają takie same plecaki ze sprzętem do łapania zaginionych dusz, co bohaterowie filmu.

Czy w drugim sezonie faktycznie pojawią się nawiązania do Ghostbusters, czy to tylko żart twórców reklamy? Podejrzewamy to drugie, ale przekonamy się dopiero 31 października.

Trwający pół minuty teaser do tej pory na YouTube’ie wyświetlono już ponad 2 miliony razy. Na temat fabuły drugiego sezonu wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi i tak naprawdę, przyznajmy – mimo kilku przecieków, tak naprawdę nie wiemy jeszcze nic, a wszystkie znane już informacje mogą okazać się nieprawdą.

Trwający zaledwie pół minuty teaser Stranger Things, zdradzający datę premiery drugiego sezonu, którego akcja dzieje się w 1984 roku, jest już oczywiście hitem sieci. Netflix wybrał najlepszy momentu na prezentacją zwiastunu drugiego sezonu Stranger Things – wykorzystał ogromną widownię Super Bowl, by zdradzić, że najbardziej oczekiwana serialowa premiera tego roku odbędzie się w Halloween. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →