materiały prasowe

„Ghostbusters: Spirits Unleashed” w nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki


15 września 2022

Podziel się newsem:

Studio IllFonic publikuje kolejny materiał promujący Ghostbusters: Spirits Unleashed. Tytuł zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Ty również możesz zostać Pogromcą Duchów

Wczoraj w trakcie imprezy ID@Xbox Showcase deweloperzy ze studia IllFonic podzielili się kolejnym zwiastunem gry Ghostbusters: Spirits Unleashed. W półtoraminutowym trailerze twórcy zawarli fragmenty rozgrywki, prezentując graczom, jak będzie wyglądać wieloosobowa zabawa przeciwko duchom.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – Gameplay Trailer | ID@Xbox Showcase

Zobacz: Zadzwonimy po nich jeszcze nie raz! Recenzja filmu Pogromcy Duchów. Dziedzictwo

Najnowszy produkt od IllFonic zadebiutuje 18 października na komputerach stacjonarnych oraz konsolach Sony i Microsoftu obu generacji. Grę znajdziecie już w przedsprzedaży zarówno w wersjach fizycznych, jak i cyfrowych. Wersje pudełkowe trafią na polski rynek dzięki Cenedze. Digitalowy zestaw preorderowy zawiera dodatkową zawartość, czyli customowy miotacz protonów i plecak, specjalne kolory kostiumów oraz slimera. Cyfrowi Pogromcy Duchów nie ukażą się w polskiej wersji językowej.

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna gra wieloosobowa dla graczy na każdym poziomie umiejętności. Czterech wyposażonych w plecaki protonowe pogromców duchów (Ghostbusters) usiłuje złapać nawiedzającego wyjątkowe lokacje ducha, walcząc w asymetrycznych potyczkach wieloosobowych w trybie online lub offline. W miarę czynionych w grze postępów gracze odblokują przedmioty kosmetyczne oraz ulepszenia zarówno dla pogromców duchów, jak i ich celów, dzięki którym zmodyfikują swoje wrażenia z rozgrywki

– czytamy w opisie produktu.

Fragmenty gameplaya zawarte w powyższym zwiastunie to nie jedyne przedstawienie rozgrywki, które w ostatnim czasie twórcy opublikowali. Podczas tegorocznego Gamescomu deweloperzy podzielili się trzyminutowym fragmentem meczu.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – 3 Minutes of Gameplay | gamescom 2022

Pierwszy film z serii Ghostbusters zadebiutował w 1984 roku. Produkcja z udziałem Billa Murraya, Dana Aykroyda, Harolda Ramisa i reszty okazała się komercyjnym sukcesem, zarabiając prawie trzysta milionów dolarów na całym świecie. W zeszłym roku w kinach ukazała się najnowsza część wchodząca w skład uniwersum – Pogromcy Duchów: Dziedzictwo. Film nie przyjął się równie dobrze, inkasując „jedynie” niecałe dwieście milionów dolarów.

Studio IllFonic publikuje kolejny materiał promujący Ghostbusters: Spirits Unleashed. Tytuł zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Ty również […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →