materiały prasowe

„Ghostbusters: Spirits Unleashed” w nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki


15 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Studio IllFonic publikuje kolejny materiał promujący Ghostbusters: Spirits Unleashed. Tytuł zadebiutuje w przyszłym miesiącu.

Ty również możesz zostać Pogromcą Duchów

Wczoraj w trakcie imprezy ID@Xbox Showcase deweloperzy ze studia IllFonic podzielili się kolejnym zwiastunem gry Ghostbusters: Spirits Unleashed. W półtoraminutowym trailerze twórcy zawarli fragmenty rozgrywki, prezentując graczom, jak będzie wyglądać wieloosobowa zabawa przeciwko duchom.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – Gameplay Trailer | ID@Xbox Showcase

Zobacz: Zadzwonimy po nich jeszcze nie raz! Recenzja filmu Pogromcy Duchów. Dziedzictwo

Najnowszy produkt od IllFonic zadebiutuje 18 października na komputerach stacjonarnych oraz konsolach Sony i Microsoftu obu generacji. Grę znajdziecie już w przedsprzedaży zarówno w wersjach fizycznych, jak i cyfrowych. Wersje pudełkowe trafią na polski rynek dzięki Cenedze. Digitalowy zestaw preorderowy zawiera dodatkową zawartość, czyli customowy miotacz protonów i plecak, specjalne kolory kostiumów oraz slimera. Cyfrowi Pogromcy Duchów nie ukażą się w polskiej wersji językowej.

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna gra wieloosobowa dla graczy na każdym poziomie umiejętności. Czterech wyposażonych w plecaki protonowe pogromców duchów (Ghostbusters) usiłuje złapać nawiedzającego wyjątkowe lokacje ducha, walcząc w asymetrycznych potyczkach wieloosobowych w trybie online lub offline. W miarę czynionych w grze postępów gracze odblokują przedmioty kosmetyczne oraz ulepszenia zarówno dla pogromców duchów, jak i ich celów, dzięki którym zmodyfikują swoje wrażenia z rozgrywki

– czytamy w opisie produktu.

Fragmenty gameplaya zawarte w powyższym zwiastunie to nie jedyne przedstawienie rozgrywki, które w ostatnim czasie twórcy opublikowali. Podczas tegorocznego Gamescomu deweloperzy podzielili się trzyminutowym fragmentem meczu.

Ghostbusters: Spirits Unleashed – 3 Minutes of Gameplay | gamescom 2022

Pierwszy film z serii Ghostbusters zadebiutował w 1984 roku. Produkcja z udziałem Billa Murraya, Dana Aykroyda, Harolda Ramisa i reszty okazała się komercyjnym sukcesem, zarabiając prawie trzysta milionów dolarów na całym świecie. W zeszłym roku w kinach ukazała się najnowsza część wchodząca w skład uniwersum – Pogromcy Duchów: Dziedzictwo. Film nie przyjął się równie dobrze, inkasując „jedynie” niecałe dwieście milionów dolarów.

Studio IllFonic publikuje kolejny materiał promujący Ghostbusters: Spirits Unleashed. Tytuł zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Ty również możesz zostać Pogromcą Duchów Wczoraj […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →