kadr z filmu „Venom"

„Venom 3”, „Pogromcy duchów 4”, „El Muerto”Sony ogłasza nowe filmy


26 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Sony ogłosiło kilka nowych produkcji. Wiadomo już, że możemy spodziewać się trzeciej części Venoma, czwartej odsłony Pogromców duchów i nowego filmu z uniwersum Spider-Mana.

Przy okazji CinemaCon, największego i najważniejszego zgromadzenia właścicieli kin z całego świata, które odbywa się w Las Vegas, dowiedzieliśmy się, jakie filmowe plany ma studio Sony Pictures.

Sony ogłasza nowe filmy – Venom 3, Pogromcy duchów 4 i El Muerto

Podczas wydarzenia ogłoszono chociażby realizację trzeciej części Venoma. Nie znamy zbyt wielu szczegółów produkcji, wiadomo natomiast, że w rolę Eddiego Brocka ponownie wcieli się Tom Hardy. Pierwsza część tego cyklu zadebiutowała w 2018 roku, a sequel pojawił się pod koniec 2021 roku. Pierwsza część okazała się ogromnym hitem i zarobiła z biletów z kin ponad 856 milionów dolarów na całym świecie. Sequel poradził sobie nieco gorzej, jednak 502 miliony dolarów wpływów to wciąż imponujący wynik. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na stworzenie kolejnej części.

będzie venom 3
Venom

Kontynuacji doczeka się także seria Pogromcy duchów. W 2021 roku swoją premierę miał film Pogromcy duchów: Dziedzictwo w reżyserii Jasona Reitmana, który jest jest sequelem, a zarazem rebootem serii z lat 80.

pogromcy duchów będzie kolejna część
Pogromcy duchów: Dziedzictwo

Ostatnim dużym tytułem jest produkcja jeszcze bardziej rozszerzająca uniwersum Spider-Mana. Tym razem będzie to El Muerto, film poświęcony nowemu złoczyńcy. W głównej roli tej produkcji wystąpi raper Bad Bunny. El Muerto to zapaśnik z rodziny wrestlerów, którzy z pokolenia na pokolenie dziedziczą nadludzką siłę. Każdy z nich musi stawić czoła niejakiemu El Dorado, żeby zachować swoją moc. Film wejdzie do kin 14 stycznia 2024 roku.

el muerto film
El Muerto

Sony ogłosiło kilka nowych produkcji. Wiadomo już, że możemy spodziewać się trzeciej części Venoma, czwartej odsłony Pogromców duchów i nowego filmu z uniwersum Spider-Mana. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →