fot. materiały promocyjne

„Spider-Man: Across the Spider-Verse” z nowym zwiastunem. Twórcy pokazują niezliczoną ilość pajęczych postaci


14 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Spider-Man: Across the Spider-Verse trafi do kin latem przyszłego roku. Sony Pictures Entertainment opublikowało zwiastun, w którym pokazano widzom przekrój pajęczego uniwersum.

Sieć się powiększa. Miles Morales i reszta pajęczych bohaterów w nowym zwiastunie Spider-Man: Across the Spider-Verse

Zbliża się kolejny hit z pajęczego uniwersum? Wczoraj na kanale Sony Pictures Entertainment ukazał się oficjalny zwiastun filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse. W siedemnaście godzin od publikacji trwające dwie i pół minuty wideo obejrzano ponad dziesięć milionów razy.

Zobacz: Eminem dołącza do Marvela. Raper powalczy z samym Spider-Manem

Twórcy filmu pokazali widzom nie tylko Milesa Moralesa i Gwen Stacy. W zwiastunie zaprezentowano nam również inne warianty Człowieka Pająka. Zarówno te popularne, jak i te mniej znane. Pod koniec wideo jesteśmy świadkami pojedynku między Milesem a Miguelem O’Harą, czyli Spider-Manem 2099. Postaci futurystycznego bohatera głosu użyczył Oscar Isaac, znany chociażby z innej marvelowskiej produkcji, tj. Moon Knighta.

Po pogodzeniu się z Gwen Stacy przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa na Brooklynie został na pełen etat katapultowany przez multiwersum, gdzie spotyka się z grupą Spider-Ludzi, którzy są odpowiedzialni za ochronę jego istnienia. Kiedy bohaterowie nie dochodzą do porozumienia co do sposobu radzenia sobie z nowym zagrożeniem, Miles staje przeciw innym Pająkom i musi na nowo zdefiniować, co znaczy bycie bohaterem. Musi uratować ludzi, których kocha najbardziej

– czytamy w opisie.

Spider-Man: Across the Spider-Verse– oficjalny zwiastun

Dalsza część przygód Milesa Moralesa ukaże się 2 czerwca przyszłego roku. W filmie wystąpili m.in. Shameik Moore, Daniel Kaluuya, Hailee Steinfeld i Jason Schwartzman. Za reżyserię dzieła odpowiedzialni są Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson.

Spider-Man: Across the Spider-Verse trafi do kin latem przyszłego roku. Sony Pictures Entertainment opublikowało zwiastun, w którym pokazano widzom przekrój pajęczego uniwersum. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →