fot. Sony

Sony w ogniu krytyki w związku z wersją Blu-ray „Spider-Man: No Way Home”


14 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Fani filmu Spider-Man: No Way Home nie są zadowoleni z działań Sony. Mimo zapewnień producentów płyta Blu-ray/4K Ultra HD nie zawiera obiecanych treści.

Fani zarzucają Sony fałszywy marketing

Niedawno Spider-Man: Bez drogi do domu pojawił się w sprzedaży w wersji Blu-ray/4K Ultra HD. Serwis naekranie.pl donosi, że fani produkcji wchodzącej w Marvel Cinematic Universe nie są zadowoleni z zawartości wydania pudełkowego. Zarówno w wersjach amerykańskich, jak i brytyjskich brakuje usuniętych oraz rozszerzonych scen. Przed premierą fizycznego wydania Sony zapewniało, że takowe znajdą się na wszystkich wersjach pudełkowych.

Zobacz: Spider-Man: Bez drogi do domu pobił rekord sprzedażowy 2021 roku. Film zarobił ponad miliard dolarów

W związku z działaniami Sony fani Człowieka Pająka zaczęli oskarżać japońskiego giganta o fałszywy marketing. Zamiast scen pokroju The Spidey’s Hang Out, Peter Day at Midtown High czy Happy’s Very Good Lawyer w wydaniu Blu-ray ponoć pojawił się film średniometrażowy Spider-Men Unite. Nie było to jednak dokładnie to, czego oczekiwali widzowie.

Obecnie Sony Pictures nie ustosunkowało się do zaistniałej sytuacji.

Spider-Man: No Way Home – oficjalny zwiastun

Z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. Za chwilę poznamy konsekwencje ingerencji w multiwersum

W najnowszym filmie o przygodach Człowieka Pająka Peter Parker poprosił Doktora Strange’a o przysługę, która zachwiała multiwersum. Mimo że w Bez drogi do domu udało się zażegnać kryzys, wkrótce przekonamy się, że nie na długo.

6 maja na wielkim ekranie zadebiutuje Doctor Strange in the Multiverse of Madness, gdzie Stephen Strange będzie musiał naprawić błędy popełnione w Spider-Man: No Way Home. W zapanowaniu nad rozpadającą się rzeczywistością bohatera będzie wspierać Scarlet Witch, którą ponownie odegra Elizabeth Olsen.

Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.

– zachęcają producenci.

Doktor Strange w multiwersum obłędu – oficjalny zwiastun

Fani filmu Spider-Man: No Way Home nie są zadowoleni z działań Sony. Mimo zapewnień producentów płyta Blu-ray/4K Ultra HD nie zawiera obiecanych treści. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →