oficjalny plakat filmu "Doctor Strange In the Multiverse of Madness"

Jeszcze nie miał premiery, a już przebił „Batmana”. „Doktor Strange w multiwersum obłędu” ze świetnymi wynikami sprzedażowymi


08 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Choć do premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu pozostał jeszcze miesiąc, nadchodząca produkcja Marvel Cinematic Universe już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W Stanach Zjednoczonych najnowszy Strange przebił już wyniki The Batman.

Doktor Strange będzie hitem – widać to po wynikach przedsprzedaży

Portal naekranie.pl podaje, że Doctor Strange In the Multiverse of Madness już teraz można uznać za hit. Serwis Fandango, który odpowiada za sprzedaż biletów w Ameryce Północnej, poinformował o bardzo wysokiej sprzedaży wejściówek na nadchodzące dzieło MCU.

Zobacz: Zmiany w Marvel Cinematic Universe. Kto został nową twarzą serii?

Według serwisu Doktor Strange sprzedał w przeciągu kilku godzin tyle biletów, co The Batman w całą dobę. Jednocześnie ma być to najlepszy wynik od czasu premiery Spider-Man: No Way Home, jednak nie jest to sprzedaż aż tak wysoka, jaką osiągnął film z Tomem Hollandem w roli głównej. W związku z ogromnym zainteresowaniem kina w całej Ameryce Północnej dodają kolejne seanse, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie widzów. Jednocześnie portal zauważa, że w podczas otwarcia film w reżyserii Matta Reevesa zarobił ponad 134 miliony dolarów. Bez drogi do domu zainkasowało natomiast 260 milionów.

doktor strange w multiwersum obłędu
oficjalny plakat filmu Doctor Strange In The Multiverse of Madness, Marvel Studios 2022

Sprzedaż idzie dobrze, premiera za miesiąc

Drugi solowy film o Stephenie Strange’u ukaże się na wielkich ekranach już w piątek 6 maja. Akcja filmu bezpośrednio nawiązuje do wydarzeń znanych już z ostatniego Spider-Mana, kiedy Peter Parker, z pomocą Strange’a, zaingerował w multiwersum.

Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.

– zachęca Marvel Studios

Doktor Strange w multiwersum obłędu – oficjalny zwiastun

Choć do premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu pozostał jeszcze miesiąc, nadchodząca produkcja Marvel Cinematic Universe już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W Stanach Zjednoczonych najnowszy Strange przebił już wyniki The Batman. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →