oficjalny plakat filmu "Doctor Strange In the Multiverse of Madness"

Jeszcze nie miał premiery, a już przebił “Batmana”. “Doktor Strange w multiwersum obłędu” ze świetnymi wynikami sprzedażowymi


08 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Choć do premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu pozostał jeszcze miesiąc, nadchodząca produkcja Marvel Cinematic Universe już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W Stanach Zjednoczonych najnowszy Strange przebił już wyniki The Batman.

Doktor Strange będzie hitem – widać to po wynikach przedsprzedaży

Portal naekranie.pl podaje, że Doctor Strange In the Multiverse of Madness już teraz można uznać za hit. Serwis Fandango, który odpowiada za sprzedaż biletów w Ameryce Północnej, poinformował o bardzo wysokiej sprzedaży wejściówek na nadchodzące dzieło MCU.

Zobacz: Zmiany w Marvel Cinematic Universe. Kto został nową twarzą serii?

Według serwisu Doktor Strange sprzedał w przeciągu kilku godzin tyle biletów, co The Batman w całą dobę. Jednocześnie ma być to najlepszy wynik od czasu premiery Spider-Man: No Way Home, jednak nie jest to sprzedaż aż tak wysoka, jaką osiągnął film z Tomem Hollandem w roli głównej. W związku z ogromnym zainteresowaniem kina w całej Ameryce Północnej dodają kolejne seanse, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie widzów. Jednocześnie portal zauważa, że w podczas otwarcia film w reżyserii Matta Reevesa zarobił ponad 134 miliony dolarów. Bez drogi do domu zainkasowało natomiast 260 milionów.

doktor strange w multiwersum obłędu
oficjalny plakat filmu Doctor Strange In The Multiverse of Madness, Marvel Studios 2022

Sprzedaż idzie dobrze, premiera za miesiąc

Drugi solowy film o Stephenie Strange’u ukaże się na wielkich ekranach już w piątek 6 maja. Akcja filmu bezpośrednio nawiązuje do wydarzeń znanych już z ostatniego Spider-Mana, kiedy Peter Parker, z pomocą Strange’a, zaingerował w multiwersum.

Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.

– zachęca Marvel Studios

Doktor Strange w multiwersum obłędu – oficjalny zwiastun

Choć do premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu pozostał jeszcze miesiąc, nadchodząca produkcja Marvel Cinematic Universe już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W Stanach Zjednoczonych najnowszy Strange przebił już wyniki The Batman. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →