materiały promocyjne, Insomniac Games

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” jedną z najbardziej dochodowych gier Sony w USA


12 lutego 2022

Podziel się newsem:

Produkcja Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, cały czas cieszy się dużą popularnością. Gra dostępna wyłącznie na konsole PlayStation stała się jednym z najpopularniejszych tytułów w historii Sony w Stanach Zjednoczonych.

Przygody Milesa Moralesa są hitem na całym świecie

Od premiery Marvel’s Spider-Man: Miles Morales minęło półtora roku. Po tym czasie produkcja studia Insomniac Games uplasowała się w pierwszej trójce najbardziej dochodowych gier Sony w historii Stanów Zjednoczonych. Jak podaje NPD, cyfrowa historia Milesa Moralesa uplasowała się na końcu podium tuż za God of War z 2018 roku oraz Marvel’s Spider Man – również produkcji Insomniac Games.

Mimo kilkunastu miesięcy od premiery jeszcze w styczniu przygody Moralesa znajdował się w czołówkach rankingów sprzedażowych w Stanach Zjednoczonych, Europie i Kanadzie. W grę mogą zaopatrzyć się właściciele nie tylko konsol najnowszej generacji od Sony, lecz również posiadacze PlayStation 4.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – zwiastun edycji Ultimate

Już teraz wiadomo, że uczeń Petera Parkera powróci za sprawą Across the Spider-Verse oraz Insomniac Games. Deweloperzy zapowiedzieli we wrześniu zeszłego roku, że już w 2023 roku na konsole PlayStation trafi Marvel’s Spider-Man 2. Na zwiastunie opublikowanym przez japońskiego giganta wyraźnie zaznaczono, że Miles Morales będzie nieodłącznym elementem zaprezentowanej fabuły.

Zobacz: Marvel z nowym pomysłem na wprowadzenie kolejnej postaci. Kogo zobaczymy u boku Spider-Mana?

Opierając się wyłącznie na zwiastunie, gracze wywnioskowali, że głównym przeciwnikiem Petera i Milesa będzie nie kto inny, jak Venom. Symbiot jest jednym z najpopularniejszych czarnych charakterów z całego Pajęczego Uniwersum.

Marvel’s Spider-Man 2 – oficjalny trailer ujawniający

Produkcja Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, cały czas cieszy się dużą popularnością. Gra dostępna wyłącznie na konsole PlayStation stała się jednym z najpopularniejszych tytułów w historii Sony w Stanach Zjednoczonych. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →