kadr ze zwiastuna

„Spider-Man: Across the Spider-Verse” z pierwszym zwiastunem


06 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sony podzieliło się pierwszym materiałem z animowanej produkcji Spider-Man: Across the Spider-Verse.

Zapomnijcie o Bez drogi do domu

Premiera trzeciego solowego filmu o Spider-Manie z Tomem Hollandem zbliża się wielkimi krokami. Internet pęka w szwach od teorii dotyczących produkcji, bilety można już kupować w przedsprzedaży, a balonik sam się pompuje. Moje oczekiwania co do tego filmu już dawno przestały być wysokie, bo lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować. Warto jednak na moment odwrócić wzrok od aktorskich produkcji na rzecz animowanych, bo Spider-Man Uniwersum z 2018 roku jest filmem wyjątkowym.

Animacja o Milesie Moralesie jest moim zdaniem najlepszym filmem o Człowieku Pająku. Wyjątkowy sposób reżyserii i montażu, przypominający nieco komiksowe zeszyty znalazł swoje miejsce w mojej filmowej, wirtualnej biblioteczce. Film reżyserskiego trio, w skład którego weszli Rodney Rothman, Peter Ramsey i Bob Persichetti jest produkcją zachwycającą swoją warstwą wizualną, emocjonalną, a także muzyczną. Twórcy w wyjątkowy i świadomy sposób wpletli w film nawet popularne memy o superbohaterze. Film zdobył Oscara za Najlepszy film animowany.

„Spider-Man: Across the Spider-Verse" z pierwszym zwiastunem
Spider-Man Uniwersum, plakat filmu

Spider-Man w wielu wydaniach

Bardzo długo czekaliśmy na informacje związane z kontynuacją filmu. Jedyną wiadomą była data premiery, pierwotnie wyznaczona na 8 kwietnia 2022 roku. Teraz jednak otrzymaliśmy informacje, że sequel animowanej produkcji o Milesie Moralesie trafi do kin 7 października 2022 roku. Oprócz pierwszej zajawki w formie wideo, Sony podzieliło się także informacją, że Spider-Man: Across the Spider-Verse zostanie wydane w dwóch częściach. Studio pracuje nad nimi jednocześnie. Wygląda na to, że produkcja podejmie wątek postaci wprowadzonej w scenie po napisach pierwszego filmu o przygodach młodego Pajączka. Druga z części pojawi się dopiero w 2023 roku, ale śmiało można założyć, że zdecydowanie warto będzie czekać.

W obsadzie ponownie znaleźli się aktorzy podkładający głosy w pierwszej części: Shameik Moore (Miles Morales), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Oscar Isaac (Miguel O’Hara) oraz Jake Johnson (Peter B. Parker). Póki co, nie wiadomo zbyt wiele o fabule filmu. Sprawdźcie zwiastun!

Spider-Man: Across the Spider-Verse (część pierwsza), zobacz zwiastun

Sony podzieliło się pierwszym materiałem z animowanej produkcji Spider-Man: Across the Spider-Verse. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Zapomnijcie o Bez drogi do domu Premiera trzeciego solowego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →