kadr z filmu

„Morbius” – jest pierwszy klip z filmu


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się pierwszy klip pochodzący z filmu „Morbius”. Produkcja Sony przedstawia genezę jednego z przeciwników Spider-Mana.

Ciekawy przypadek Sony Pictures Entertainment

Aby nieco przybliżyć ogólną otoczkę filmu, trzeba cofnąć się do roku 1999. Właśnie wtedy, Sony zyskało prawa nie tylko do postaci Spider-Mana, ale także do wielu blisko związanych z Pajączkiem. 2015 rok przyniósł potwierdzenie umowy między Sony, a Marvel Studios, w ramach której druga z tych firm może wykorzystać poszczególne postacie z komiksów o Człowieku-Pająku.

Na fali sukcesu Kinowego Uniwersum Marvela, Sony postanowiło stworzyć swoje własne, oparte na przeciwnikach Spider-Mana, jednakże bez udziału samego Pajączka. I tak oto, powstały już dwie części Venoma, zapowiedziany został film o Kravenie Myśliwym, zaś wielkimi krokami zbliża się Morbius – postać nieco mniej znana, ale zapewne doskonale pamięta ją każdy, kto oglądał Spider-Man: The Animated Series z 1994 roku. Dlaczego? Już wyjaśniam.

Morbius pokaże kły

Dr Michael Morbius to biochemik, cierpiący na rzadką chorobę krwi. Naukowiec desperacko szuka sposobu na wyleczenie się z niej. Eksperyment, który ma go uleczyć sprawia, że Morbius staje się wampirem. Z czasem, Michael z antagonisty stawiał się bardziej antybohaterem, zmagającym się z problemami natury psychicznej, walczącym z żądzą ludzkiej krwi i nadal szukającym lekarstwa na swoją chorobę.

„Morbius” – jest pierwszy klip z filmu
Morbius, plakat filmu

Pierwszy zwiastun Morbiusa ukazał się prawie dwa lata temu i można było odnieść wrażenie, że o filmie zapomniano. Michael przypomniał nam się w listopadzie bieżącego roku i jasno zakomunikował, że jest, ma się dobrze i zobaczymy go już całkiem niedługo. Film Daniela Espinosy trafi do kin już 28 stycznia 2022 roku. W głównej roli zobaczymy Jareda Leto. W produkcji wystąpią także Matt Smith, Tyrese Gibson, Jared Harris i Adria Arjona. Sony podzieliło się pierwszym klipem z filmu. Scena przedstawia transformację Morbiusa.

Morbius Transformacja, scena z filmu

W Internecie ukazał się pierwszy klip pochodzący z filmu „Morbius”. Produkcja Sony przedstawia genezę jednego z przeciwników Spider-Mana. Ciekawy przypadek Sony Pictures Entertainment Aby nieco przybliżyć ogólną otoczkę filmu, trzeba cofnąć się do roku 1999. Właśnie wtedy, Sony zyskało prawa nie tylko do postaci Spider-Mana, ale także do wielu blisko związanych z Pajączkiem. 2015 rok […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →